H2020 KOBİ Aracı Proje Yazım Eğitimi (5-6 Mayıs 2016)

Özyeğin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından H2020 KOBİ Aracı’na yönelik Proje Yazma Eğitimi 5-6 Mayıs 2016’da düzenlenecektir.

Özyeğin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak 5-6 Mayıs tarihlerinde UFUK2020 KOBİ Aracı (SME Instrument) Proje Yazım Eğitimi düzenliyoruz. UFUK2020 Programı kapsamında sadece KOBİ’lere yönelik olarak tasarlanan KOBİ Aracı, KOBİ’lerin ticarileşebilecek Ar-Ge ve inovasyon projelerini desteklemektedir. KOBİ Aracı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Octopux firmasından SME Instrument konusunda uzman Sn. Daniela Gomes’in eğitimci olacağı etkinliğimizin detaylarını aşağıda paylaşıyoruz. Eğitimin programını buradan indirebilirisiniz.

Katılımcı sayısı 20 ile sınırlandırıldığı için ilgilenenlerin en geç 25 Nisan Pazartesi gününe kadar tto@ozyegin.edu.tr adresine bilgilerini iletmesi gerekmektedir. Ön kayıt sonrasında ödeme linki katılımcı ile direk paylaşılacaktır.

Tarih : 5-6 Mayıs, 2016
Yer :Swiss Living Binası, Vişnezade Mh., Acısu Sk. Swiss Living No:19, 34357 Maçka Beşiktaş/İstanbul (Harita için tıklayınız.)
Ücret : 350 Euro + KDV

İletişim:

Gizem Asker (Üniversite Sanayi İşbirliği Projeleri Geliştirme Uzmanı)
gizem.asker@ozyegin.edu.tr