Bahreyn Ticaret Heyeti Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonunda 2 – 5 Kasım 2019 tarihleri arasında Bahreyn'e bir Ticaret Heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Manama şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

Yazıda devamla, pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu heyete başta mücevher, gıda, mobilya, inşaat malzemeleri, otomobil yedek parçaları, elektrikli ve elektronik makineler, beyaz eşya, tekstil, hazır giyim ve yazılım sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımız olmak üzere ilgili ihracatçılarımızın katılımlarında fayda görüldüğü ifade edilmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların https://bit.ly/2L2tADJ internet bağlantısında yer alan Başvuru Formunu 04 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimine tarihine kadar eksiksiz olarak doldurmaları ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinden oluşan 7.566,00-TL tutarındaki katılım bedelini Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesabına yatırarak ödemeye dair banka dekontlarını nebilemercan@tim.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerektiği belirtilmektedir.

Ayıntılı Bilgi:

Nebile Mercan: nebilemercan@tim.org.tr 0312 472 05 60
Beste Coşkuner: bestecoskuner@tim.org.tr 0212 454 00 96

Heyet Taslak Programı Attach