Ülkemizde, farklı kurumlar tarafından, çeşitli konularda yürütülmekte olan teşvik, kredi, hibe, yatırım sermayesi ve doğrudan destek uygulamaları mevcuttur. İstanbul Sanayi Odası (İSO), destek ve teşvik sağlayan kurumların ve uygulamaların çokluğu nedeniyle ortaya çıkan karmaşayı gidermek, yatırım yapmak isteyen firmaları kendilerine en uygun olan desteğe yönlendirmek ve bu alandaki mevzuat ve uygulamalar hakkında bilgilendirmek amacıyla “Teşvik Masası” hizmet birimini oluşturmuş olup, birim çalışmalarını sürdürmektedir.

Teşvik Masası birimimizin hizmet kalitesinin artırılması için, İnovasist A.Ş´nin tüm hibe, teşvik, kredi, yatırım sermayesi ve doğrudan destekleri tek bir merkezde toplayan “Fon Merkezi” uygulamasından yararlanılarak teşvik arama motoru ile raporlama faaliyetine başlanılmıştır.

Amacımız, yatırımdan Ar-Ge’ye, üretimden pazarlamaya, istihdamdan eğitime kadar tüm desteklere vakit kaybetmeden hızlıca erişmeniz, yüzlerce güncel fon içinden arama kriterlerinize en uygun olanlarının belirlenerek ayrıntılı ve karşılaştırmalı olarak size özel raporlanmasıdır.

Yararlanabileceğiniz destek ve teşviklere erişim için lütfen tıklayınız.

İletişim için:

Teşvik Masası Koordinatörü:
S. Selin KARAHAN
Tel: (0 212) 252 29 00 / 265
E-posta: tesvikmasasi@iso.org.tr