• grup23-isov-mtal-soylesi

  Zincirlikuyu İSOV MTAL Öğrencileri ile Söyleşi Gerçekleştirildi

  • 03.03.2020

  Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda İstanbul Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar, 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Cemal Yılmaz ve 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Osman Nuri Noyan ve İSOV YK Üyesi Cengiz Kaya’nın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri ile 17 Şubat 2020 tarihinde söyleşi gerçekleştirilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-isov-mtal-ziyaret

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri İçin Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap Firmalarına Teknik Gezi Düzenlendi

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcımız Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanımız Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri için 09 Ocak 2020 tarihinde Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı& Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-zincirlikuyu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Zincirlikuyu MTAL Öğretmenleri İle İki Firmada Teknik Gezi Yapıldı

  • 23.12.2019

  Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğretmenleri için, 11 Aralık’ta Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • meskom-itayla-heyeti-ziyaret

  İSO Meclis ve Meslek Komitesi Üyeleri İtalya’ya Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

  • 23.09.2019

  Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) projesi kapsamında, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclis ve Meslek Komitesi üyelerinden oluşan ve başkanlığını İSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Keleş’in yaptığı 25 kişilik bir heyet, 15-18 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Lombardia bölgesine bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • protokol-toplanti-01_880

  Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü ile İlgili Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı

  • 15.08.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Milli Eğitim Bakanlığı ile 25 Ocak 2019 tarihinde imzalanarak hayata geçirilen Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü ile ilgili bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve gelinen noktayı değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ