• grup40-44-avcilar-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL PYK Üyeleri Milli Eğitim'den Sorumlu Vali Yardımcısı’na Ziyarette Bulunarak Protokol ve Okuldaki Güncel Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi

  • 06.01.2020

  26 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu okulla ilgili olarak İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Hasan Hüseyin Can’a protokol ile birlikte bu kapsamda yapılan çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-avcilar-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL Öğretmen Bilgilendirme Toplantısında Avcılar Kaymakamı Kemal İnan Da Konuşmacı Olarak Yer Aldı ve Laboratuvar Açılısı Yaptı

  • 03.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 19 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu toplantıda öğretmenlere okul, protokol hedefleri ve işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-aviclar-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL PYK’sından Avcılar Kaymakamı Kemal İnan Ziyaret Edildi

  • 02.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu okula 11 Aralık 2019 tarihinde ziyaret kapsamında okul, protokol hedefleri ve işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup44-silivri-mtal-ziyaret-01

  Silivri MTAL’de “Temel Eğitim Liseden, Pratik Eğitim Sanayiden” Sloganıyla Eğitim ve Teknik Gezi Gerçekleştirildi

  • 30.12.2019

  Silivri MTAL öğrencileri ve öğretmenleri, “Temel Eğitim Liseden, Pratik Eğitim Sanayiden” sloganıyla, 44. Grup Metal Aletler, Hırdavat ve Isı Cihazları Sanayii Meclis Üyemiz Gökhan Turhan'ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Turaş Gaz Armatürleri ve Turmach Makine'ye ziyaret gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup38-nahit-mentese-mtal-ziyaret-01

  Nahit Menteşe MTAL’de Öğretmenlere Yönelik Direnç Kaynak Semineri Düzenlendi

  • 30.12.2019

  Sektör kapsamında öğrencilere yönelik özel eğitimler ile birlikte yerinde uygulama görülmesi için firma teknik ziyaretleri planlaması yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ