İSO

Hakkında

İstanbul Sanayi Odası, başta üyeleri olmak üzere Türk sanayisinin rekabet kapasitesinin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla çalışmalar gerçekleştirmektedir. Tedarikçi Platformu ile Odamız çatısı altında düzenleyeceğimiz etkinliklerle, firmalarımızı doğru iş ortaklarıyla buluşturmayı amaçlamaktayız.

Bu kapsamda, Odamızın temsil gücü ve desteğiyle, firmalarımızın doğru ortaklara ulaşmalarını sağlayacak etkinlikler ve çalışmalar gerçekleştiren bir altyapı oluşturulmuş ve firmalarımızın hizmetine sunulmuştur. Tedarikçi Platformu tüm sektörlere açıktır. Potansiyel sektörler, yapılan araştırma çalışmaları ve gelen talepler neticesinde belirlenmektedir.

Bilindiği üzere hem ana üretici firmalar hem de ana üreticilerin tedarikçileri olan firmalar doğru ortakları bulmakta güçlükler yaşayabilmektedirler. Bu sebeple de “Tedarikçi Buluşmaları” platformun öncelikli etkinlikleri arasında yer almaktadır. “Tedarikçi Buluşmaları” haricinde yurtdışı ikili görüşme faaliyetleri ve araştırma ziyaretleri platformun çalışmalarındaki öne çıkan diğer etkinliklerdir.

Hakkımızda Görsel