İSO - İyi Uygulama

Hakkında

İstanbul Sanayi Odası olarak Türk sanayisinin üstün rekabet gücüne ulaşması hedefiyle üyelerimize katma değer sağlayan çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Bu çerçevede, üyelerimizin başarılarından ilham almak, başarı hikayelerinin paylaşılarak çoğalmasını sağlamak amacıyla “İSO BAŞARI HİKAYELERİ” çalışması gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda sanayi kuruluşlarının, “başarı hikayelerini” ve onları başarıya götüren stratejilerini içeren başvuruları toplayıp, gelen başvuruları değerlendirerek önde gelen başarı hikayelerinin Mayıs ayında gerçekleşecek İSO Başarı Hikayeleri Zirvesi’nde kamu ile paylaşılmasını hedefliyoruz.

Ayrıca bu etkinlikte sunulan örneklerden seçilecek belirli bir adette başarı hikayesinin “vaka çalışması” olarak kitaplaştırılarak yayımlanmasını planlıyoruz. Kitabın, hem başarı hikayelerinin iş dünyasında yaygınlaşması için güçlü bir etken hem de akademi dünyamızda özellikle işletme fakültelerimiz için kıymetli bir eğitim aracı olmasını hedefliyoruz.

Sizleri de iş dünyamıza ve öğrencilerimize ilham vermesi için firmanızda başarılı sonuçlara ulaştığınız Başarı Hikayeniz ile ilgili başvuru gerçekleştirmeye davet ediyoruz.

Hakkımızda Görsel