• ege-bölgesi-01

  İSO 28 ve 29. Grup Meslek Komiteleri ile Kocaeli Sanayi Odası ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Ortak Toplantı Gerçekleştirdi

  • 16.07.2020

  Odamız 28. Grup Temel ve Muhtelif Kimya Sanayii ve 29. Grup Boya, Vernik, Reçine ve Çeşitli Kimya Sanayii Meslek Komiteleri ile Kocaeli Sanayi Odası ve Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın ilgili komiteleri 09 Temmuz 2020 tarihinde Zoom ortamında sektörün sorunları ve bu sorunlara yönelik ortak çözümlerin görüşüldüğü ve karşılıklı işbirliklerinin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-evyap-mtal-seminer-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı Ergi Şener Tarafından Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Trendleri Semineri Verildi

  • 26.02.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 18 Şubat 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Temel ve Muhtelif Kimya Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Haluk Erceber, Ege Kimya San. Tic. A.Ş.’den Derya Arcıkan ve İSOV YK üyesi Sevda Arıkan’ın da bulunduğu Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de...

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Nuri Cıngıllıoğlu MTAL Öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi Ziyaret Ettiler

  • 12.02.2020

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında 04 Şubat 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Meclis Üyesi Osman Şahit Kanuni, 49. Grup Meslek Komitesi Üyesi Bayram Gül ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Nuri Cıngıllıoğlu MTAL öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi ziyaret ettiler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-mehmet-rifat-evyap-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de Öğretmen Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  • 29.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 16 Ocak 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Meslek Komitesi Başkanı Haluk Erceber, Ege Kimya San. Tic. A.Ş.’den Derya Arcıkan ve İstanbul Sanayi Odası Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Arıkan’ın bulunduğu Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de öğretmen bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü Anlatan Öğretmen Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

  • 17.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda 49. Grup Meslek Komitesi Üyemiz Bayram Gül, 28. Grup Meclis Üyemiz Osman Şahit Kanuni ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü anlatan öğretmen bilgilendirme toplantısı 08 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ