İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Nuri Cıngıllıoğlu MTAL Öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi Ziyaret Ettiler

  • 12.02.2020

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında 04 Şubat 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Meclis Üyesi Osman Şahit Kanuni, 49. Grup Meslek Komitesi Üyesi Bayram Gül ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Nuri Cıngıllıoğlu MTAL öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi ziyaret ettiler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-mehmet-rifat-evyap-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de Öğretmen Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  • 29.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 16 Ocak 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Meslek Komitesi Başkanı Haluk Erceber, Ege Kimya San. Tic. A.Ş.’den Derya Arcıkan ve İstanbul Sanayi Odası Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Arıkan’ın bulunduğu Mehmet Rıfat Evyap MTAL’de öğretmen bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü Anlatan Öğretmen Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

  • 17.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda 49. Grup Meslek Komitesi Üyemiz Bayram Gül, 28. Grup Meclis Üyemiz Osman Şahit Kanuni ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü anlatan öğretmen bilgilendirme toplantısı 08 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • protokol-toplanti-01_880

  Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü ile İlgili Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı

  • 15.08.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Milli Eğitim Bakanlığı ile 25 Ocak 2019 tarihinde imzalanarak hayata geçirilen Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü ile ilgili bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve gelinen noktayı değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-sektor-degerlendirmesi-01

  Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması (KKDİK) Hakkında Yönetmelik İle İlgili Sektör Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

  • 19.03.2019

  28. Grup Temel ve Muhtelif Kimya Sanayii Meslek Komitesi’nin Odamız Kimyasal Ürünler, Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi sektöründe yer alan 8 Meslek Komitemizin katılımıyla Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması (KKDİK) Hakkında Yönetmelik kapsamında yükümlülükler, sektörün mevcut durumu ve atılması gereken adımların ele alınacağı bir toplantı düzenlenmesi talebi doğrultusunda, 14 Şubat 2019 tarihinde bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ