Türkiye'nin İkinci 500 Sanayi Kuruluşu 2015

1998 yılından itibaren gerçekleştirmekte olduğumuz Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi kuruluşunu izleyen İkinci 500 Sanayi Kuruluşu çalışmasının sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

SATIN AL

Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015

İstanbul Sanayi Odası'nın, ilk defa 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlattığı ve kendini geliştirerek 48 senedir sürdürmekte olduğu Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2015 yılı sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

SATIN AL

İstanbul Sanayi Odasın'nın 60. Yılında Türk Sanayii

Bu kitap, Türk sanayiinin tarihini ayrıntılandırmakta, birinci ve ikinci kuşak sanayicilerin birikimini gelecek kuşaklara aktarmaktadır. Türkiye'nin hiç bitmeyen sanayileşme arzusunun öyküsünü, her dönem meraklılarının elinin altında bulundurmaya yönelik bu yayıncılık anlayışının başka kurum ve kuruluşlara da örnek olması, sanayi tarihimizin geçirdiği her aşamanın kayıt alınması dilekleriyle...

İNDİR

Dış Ticarette Bankacılık İşlemleri ve Akreditif

Uluslararası ticarette kullanılan ödeme ve bankacılık işlemlerini, özellikle Akreditif adı verilen ödeme şeklinin etkin kullanımı, mevcut ve potansiyel müşterilerinin karşısına güçlü çıkılması konusunda bir kaynak olması amacıyla, mümkün olduğunca kısa ve öz, ancak ticaret hayatında pratik bilgileri kapsayan “Dış Ticarette Bankacılık İşlemleri ve Akreditif” yayınımız firmalarımızın kullanımına sunulmuştur.

İNDİR