İSO Isıl İşlem Sanayi Sektör Raporu

İSO Isıl İşlem Sanayi Sektör Raporu

İNDİR

Türkiye'ye Güvenenler Türkiye'de Üretenler

İstanbul Sanayi Odası olarak, yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz “Türkiye’ye Güvenenler, Türkiye’de Üretenler” konulu toplantımızda Hükümetimizi, uluslararası sermayeli firmalarımızın yöneticilerini ve Meslek Komitesi Üyelerimizi aynı çatı altında bir araya getirdik. Odamız tarihinde daha önce benzeri olmayan bir konseptle gerçekleştirdiğimiz; ülkemiz, ekonomimiz ve sanayimiz için heyecan verici bu buluşmaya ev sahipliği yapmış olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

İNDİR

Türkiye'nin İkinci 500 Sanayi Kuruluşu 2015

1998 yılından itibaren gerçekleştirmekte olduğumuz Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi kuruluşunu izleyen İkinci 500 Sanayi Kuruluşu çalışmasının sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

SATIN AL

Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015

İstanbul Sanayi Odası'nın, ilk defa 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlattığı ve kendini geliştirerek 48 senedir sürdürmekte olduğu Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2015 yılı sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

SATIN AL

İstanbul Sanayi Odasın'nın 60. Yılında Türk Sanayii

Bu kitap, Türk sanayiinin tarihini ayrıntılandırmakta, birinci ve ikinci kuşak sanayicilerin birikimini gelecek kuşaklara aktarmaktadır. Türkiye'nin hiç bitmeyen sanayileşme arzusunun öyküsünü, her dönem meraklılarının elinin altında bulundurmaya yönelik bu yayıncılık anlayışının başka kurum ve kuruluşlara da örnek olması, sanayi tarihimizin geçirdiği her aşamanın kayıt alınması dilekleriyle...

İNDİR