• bruksel-organlari-ziyaret-01

  İSO Yönetimi Brüksel’de AB Karar Organları İle Temaslarda Bulundu

  • 10.12.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaratlı ve İSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tacir, AB karar organları ile temasta bulunmak için Brüksel’i ziyaret etti.

  DETAYLI BİLGİ
 • ihracat-iklimi-endeksi-01

  İSO Türkiye İhracat İklimi Endeksi Kasım Ayı Sonuçları Açıklandı

  • 10.12.2019

  Türkiye imalat sektörünün ana ihracat pazarlarındaki faaliyet koşullarını ölçen İstanbul Sanayi Odası (İSO) Türkiye İmalat Sektörü İhracat İklimi Endeksi, kasım ayında 50,1’e geriledi. Türk imalat sektöründeki ihracatçıların talep koşullarında sınırlı bir iyileşmeye işaret eden endeks, en büyük üç pazar olan Almanya, Birleşik Krallık ve İtalya’daki zayıflık işaretlerinden olumsuz etkilendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • ibrahim-bodur-odul-toreni-01

  Bu Yıl 3.’sü Düzenlenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü Sahiplerini Buldu

  • 04.12.2019

  Kale Grubu’nun, 2016 yılında vefat eden Kurucusu Dr. (h.c) İbrahim Bodur’un anısını ve değerlerini yaşatmak adına dünyanın ilk ve en geniş̧ sosyal girişimcilik platformu Ashoka iş birliğinde bu yıl üçüncüsünü düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü’nün kazananları düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

  DETAYLI BİLGİ
 • batiad-ziyaret-01_2

  Eylül Ayında Göreve Gelen BATİAD’ın Yeni Yönetimi, İSO Yönetimi'ni Ziyaret Etti

  • 03.12.2019

  Geçen eylül ayında yapılan genel kurulla yönetimi değişen Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İş Adamları Derneği (BATİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri İSO yönetimine nezaket ziyareti yaptı. İSO Başkanı Erdal Bahçıvan ve İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaratlı tarafından ağırlanan BATİAD heyetinde BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş, BATİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Çağlayan Emik, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Agül, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Rasim Mazlum ile Genel Sekreter Yayımcısı Çağatay Boranalp yer aldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • ktso-ziyaret-01

  İSO Başkanı Bahçıvan, Kırklareli TSO ve Kırklareli Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

  • 03.12.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Meslek Liselerini Güçlendirme Projesi Kapsamında “Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi” için düzenlediği Motivasyon Etkinliği’ne katılmak için gittiği Kırklareli’nde, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Kırklareli Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.

  DETAYLI BİLGİ