• akp-il-baskani-01

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak İstanbul Sanayi Odası Yönetimi’ni Ziyaret Etti

  • 17.10.2019

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak İstanbul Sanayi Odası (İSO) yönetimini ziyaret etti. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan tarafından ağırlanan Şenocak ve beraberindeki AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Uyumaz ile İstanbul’un güncel ekonomik konuları hakkında istişarede bulunuldu.

  DETAYLI BİLGİ
 • baris-pinari-harekati-01

  İstanbul İş Dünyasından ‘Barış Pınarı Harekatı’na Tam Destek

  • 16.10.2019

  İstanbul iş dünyasının önde gelen temsilcileri İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO), İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB), İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO), İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB), Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) İstanbul İl Başkanlığı, Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN) İstanbul İl Başkanlığı, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) İstanbul 1. Bölge Temsilciliği, Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN) İstanbul İl Temsilciliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Başkanları ve temsilcileri düzenledikleri basın toplantısı ile Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladılar. Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla İstanbul iş dünyasını temsilen; İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, İSTİB Başkanı Ali Kopuz, İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran, İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, HAK-İŞ İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman, MEMUR-SEN İstanbul İl Başkanı Talat Yavuz, TÜRK-İŞ İstanbul 1. Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, KAMU-SEN İstanbul İl Temsilcisi Remzi Özmen ve TZOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Demir’in katıldığı basın toplantısında ortak açıklama metnini İTO Başkanı Şekib Avdagiç okudu. Metinde şu ifadelere yer verildi

  DETAYLI BİLGİ
 • ihracat-iklimi-endeksi-ekim2019-01

  İSO Türkiye İhracat İklimi Endeksi Eylül Ayı Sonuçları Açıklandı

  • 10.10.2019

  Türkiye imalat sektörünün ana ihracat pazarlarındaki faaliyet koşullarını ölçen öncü gösterge olan İstanbul Sanayi Odası (İSO) Türkiye İhracat İklimi Endeksi, eylül ayında 50,3’e geriledi. Endeks ihracat ikliminde ılımlı iyileşmenin devam ettiğini gösterirken, 77 aydır süren genişleme trendinin ise en düşük hızında kaydedildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • mimar-muhendisler-grubu-01_2

  İSO Başkanı Bahçıvan, Mimar ve Mühendisler Grubu Yönetimiyle Bir Araya Geldi

  • 09.10.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Yönetimi ile bir araya geldi. MMG Genel Başkan Osman Balta başkanlığındaki MMG heyetinde Genel Başkan Yardımcıları Yakup Güler, Yılmaz Aluç ve Yusuf Aksu ile Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Saltabaş ile Genel Sekreter Memet Coşkun katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • tetsiad-ziyaret-01_2

  Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, İSO Başkanı Bahçıvan’ı Ziyaret Etti

  • 09.10.2019

  Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) Yönetimi İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ı ziyaret etti. TETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Bayram’ın başkanlığındaki heyette Başkan Yardımcısı Erdoğan Baydemir, Ömer Faruk Canavar, Harun Kütükde, İsmail Akgün Güvenç, Ayhan Özsoy ve Yılmaz Söyler ile Denetleme Kurulu Üyesi Ahmet Cem Parlak yer aldı.

  DETAYLI BİLGİ