• osb-toplantisi-02

  Bakan Özlü: “OSB’lerden Emlak Vergisi ya Kalkacak ya da Makul Seviyeye İnecek”

  • 24.12.2016

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), şehirde bulunan tüm Organize Sanayi Bölgeleri’nin (OSB) ve bölge firmalarının sorunlarını ve çözüm önerilerini düzenlediği geniş katılımlı bir toplantıda ele aldı. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen “İstanbul OSB’lerinin Sorunları ve Çözüm Önerileri” başlıklı toplantıya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Dr. Faruk Özlü ve Bakanlığın üst düzey bürokratlarının yanında İstanbul’daki tüm OSB’ler ve Bölge Kooperatifleri Yönetim Kurulları da katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • tobb-marmara-trakya-toplantisi-02

  TOBB’un Düzenlediği Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı Ankara’da Gerçekleşti

  • 21.12.2016

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’nda Bölge oda ve borsalarının yönetim kurulu başkanları, meclis başkanları ve genel sekreterleri yer aldı. İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın da katıldığı TOBB İkiz Kuleler’deki toplantıda oda ve borsaların gündemindeki konular istişare edilirken, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

  DETAYLI BİLGİ
 • pakistan-ulke-gunleri-02

  Bahçıvan: "Pakistan İle 500 Milyon Dolarlık Ticaretimiz Gerçek Potansiyelin Altında"

  • 15.12.2016

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), iki ülke arasındaki işbirliği ve yatırım ortamına katkıda bulunmak amacıyla Pakistan Ülke Günü etkinliği düzenledi. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın ev sahipliğinde İstanbul Intercontinental Otel’de düzenlenen etkinlikte son dönemde istikrar kazanan ve gelişen ekonomisi ile dikkat çeken Pakistan’da Türk sanayici ve iş insanlarına yönelik fırsatlar ele alındı.

  DETAYLI BİLGİ
 • meb-ziyaret-02

  Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz, İstanbul Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti

  • 09.12.2016

  Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz, 2023 vizyonu ile oluşturulan ulusal hedefler ve sektörel talepler çerçevesinde yeniden yapılandırılan mesleki eğitim konusunda işbirliklerini konuşmak ve yeni projeleri ele almak için İstanbul Sanayi Odası’nı (İSO) ziyaret etti.

  DETAYLI BİLGİ
 • turk-arap-odasi-02

  TOBB ve Arap Odalarının İmzaladığı Protokol İle Türk-Arap Odası Kuruldu

  • 24.11.2016

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Arap Odalar Birliği arasında imzalanan protokol ile merkezi İstanbul olan Türk-Arap Odası kuruldu.

  DETAYLI BİLGİ