• hannover-fuari-02

  İSO Yönetimi, Dünya’nın En Büyük Sanayi Fuarı Hannover Messe’de

  • 24.04.2017

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), her yıl düzenlenen ve Dünya’nın en büyük sanayi fuarı olmasıyla bilinen “Hannover Messe” etkinliğinde, İSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile yer aldı. Almanya’nın Hannover şehrinde 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe katılan heyette, İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Dalgakıran, İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sadık Ayhan Saruhan, İSO Yönetim Kurulu Üyeleri Nahit Kemalbay, Ali Eren, Nurhan Kaya ve Serdar Urfalılar yer alıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • isov-kahvalti2017-02

  Geleneksel İSOV Kahvaltısında, Bursiyer Öğrenciler Sanayicilerle Bir Araya Geldi

  • 22.04.2017

  İstanbul Sanayi Odası Vakfı’nın (İSOV), Geleneksel Bursiyer Kahvaltısı’nda sanayiciler geleceğin sanayicisi bursiyer öğrencilerle buluştu. İSOV Mesleki Eğitim Kompleksi’nde gerçekleşen etkinlik aynı zamanda İSO Yönetim Kurulu Başkanı da olan İSOV Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • bolu-ziyareti-02

  İSO Yönetimi’nden Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na Nezaket Ziyareti

  • 14.04.2017

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetimi, tarihinde ilk kez Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na (TSO) nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret, Bolu'ya yakın dönemde bir yatırım yapan İSO Meclis Üyesi Nurettin Çetinkaya'nın girişimi ve daveti ile Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’in ev sahipliğinde gerçekleşti. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın başkanlığını yaptığı İSO heyetinin ziyaretinde Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin de yer aldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • pakistan-gunu-resepsiyon-02

  İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, Pakistan Ulusal Günü Resepsiyonuna Katıldı

  • 28.03.2017

  Pakistan İstanbul Başkonsolosluğu tarafından 28 Mart 2017 tarihinde Pakistan Ulusal Günü onuruna bir resepsiyon düzenlendi. İstanbul Valisi Vasip Şahin’in de katıldığı resepsiyonda İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan da yer aldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • istihdam-tesvikleri-02

  İSO, İstihdam Teşvikleri Toplantısında Küçükçekmeceli Sanayicileri Bilgilendirdi

  • 25.03.2017

  İstanbul Sanayi Odası, İstihdam Seferberliği kapsamında sanayicileri verilen destek ve teşvikler hakkında sanayicileri bilgilendirmeye devam etti. Küçükçekmece Sanayici ve İşadamları Derneği (KSİAD) işbirliği ile İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi’nde gerçekleşen toplantıda 100’den fazla sanayici, verilen teşvik ve destekler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşma fırsatını yakaladı.

  DETAYLI BİLGİ