• imes-egitim-01

  Öğretmenlerle Buluşan Bahçıvan: “Meslek Liselerini, Hep Birlikte İtibarlı Hale Getireceğiz”

  • 01.11.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü kapsamında yürüttüğü eğitim ve bilgilendirme seminerlerine devam ediyor. İMES Sanayi Sitesi’nde, aynı zamanda İMES Başkanı da olan İSO Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akar’ın ev sahipliğindeki seminer, Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL öğretmenlerine yönelik olarak gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • teknoloji-odakli-sanayi-toplantisi-01

  Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Bilgilendirme Toplantısı İSO’da Yapıldı

  • 25.10.2019

  Ağustos ayında hayata geçen Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi ile ilgili olarak İstanbul Sanayi Odası’nda (İSO) Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır’ın katılımı ile bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. Odakule’de İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğindeki toplantıda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ümit Ünal da yer aldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • moldova-ulke-gunu-01

  İSO’nun Düzenlediği Moldova Ülke Günü’nde İş ve Yatırım Fırsatları Değerlendirildi

  • 24.10.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Balkanların potansiyel vadeden ekonomisine sahip olan Moldova’daki yatırım fırsatlarını değerlendirmek için Moldova Ülke Günü etkinliği düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • lombardiya-gezisi-01_2

  İSO Heyeti, İtalya’nın Lombardia Bölgesi’ne Çalışma Ziyareti Yaptı

  • 24.10.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) bünyesinde yürütülmekte olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) kapsamında İtalya Lombardia Bölgesi’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken Başkanlığında, İSO Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerinin katılımı ile 21-23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette dijitalleşme, Sanayi-Üniversite İşbirliği ve Uluslararasılaşma Alanlarında Kapasite Gelişimi için Yapısal Diyalog Yoluyla En İyi Uygulamaların Transferi Projesi üzerine temaslar yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • gaziantep-gezisi-01

  İSO Gaziantep Seyahatinde Gaziantep Sanayi Odası İle Ortak Meclis Toplantısı Yaptı

  • 19.10.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Şanlıurfa-Gaziantep Meclis seyahatinin son günü, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile ortak Meclis toplantısı ile devam etti. GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, İSO Başkan Yardımcıları İrfan Özhamaratlı ve Sadık Ayhan Saruhan, İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken, İSO Yönetim Kurulu Üyeleri Sultan Tepe, Kemal Akar, Vehbi Canpolat, Cemal Keleş ve Yüksel Özyurt ile İSO Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar’ın yanı sıra İSO ve GSO Meclis Üyeleri de katıldı.

  DETAYLI BİLGİ