• rusya-ulke-gunu-icmanset

  İSO’nun Düzenlediği “Rusya: Türkiye İçin Fırsatlar” Etkinliğine İlgi Büyük Oldu

  • 14.09.2017

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Türkiye’nin önemli ekonomik partnerlerinden olan Rusya ile ilgili işbirliği ve yatırım fırsatlarını konuşmak ve ekonomik ilişkileri daha da geliştirmek için, Rusya İstanbul Başkonsolosluğu’nun katkısı ile “Rusya Ülke Günü: Türkiye için Fırsatlar” etkinliği düzenledi. İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Dalgakıran’ın ev sahipliğinde InterContinental Hotel’de düzenlenen ve Rusya İstanbul Başkonsolosu Andrey Podelyshev’in de katıldığı etkinliğe iş ve sanayi dünyası yoğun ilgi gösterdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • ikv-genel-kurulu-02

  İktisadi Kalkınma Vakfı’nın 55. Genel Kurulu yapıldı

  • 10.07.2017

  İktisadi Kalkınma Vakfı’nın 55. Genel Kurulu, İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB Plaza’da yapıldı. İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Özhamaratlı’nın da katıldığı toplantıya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Fikri Toros ve AB Bakanlığı Müsteşarı Selim Yenel katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • heyet-gezisi-02

  İSO Çatısı Altındaki AİA Heyetleri Belarus, Polonya ve Sırbistan’da…

  • 25.05.2017

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) çatısı altında hizmet veren Avrupa İşletmeler Ağı’nın (AİA) öncülüğünde, farklı sektörel gruplardan firmaların katılımıyla oluşan üç farklı heyet, kendi sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla tanışmak ve ticari faaliyetlerini uluslararası seviyede artırmak adına görüşmeler yaptı.

  DETAYLI BİLGİ
 • tobb-konseyi2017-02

  TOBB 73. Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla Yapıldı

  • 24.05.2017

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu, 23-24 Mayıs 2017 tarihlerinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde yapıldı. İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu başkanlığındaki İSO delegasyonunun da yer aldığı Genel Kurul’un birinci günündeki Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket takdimine Başbakan Binali Yıldırım katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • israil-etkinligi-02

  İSO, Teknoloji Geliştirmede İsrail Deneyimi ve İşbirliği Fırsatları Semineri Düzenledi

  • 23.05.2017

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), sanayi sektörünün rekabet gücünü belirleyen en önemli unsurlardan olan ileri teknolojide iş birliği için Türkiye ve İsrail iş dünyasını bir araya getirdi. İSO’nun İsrail Başkonsolosluğu iş birliğiyle gerçekleştirdiği “Teknoloji Geliştirmede İsrail Deneyimi ve İşbirliği Fırsatları” konulu toplantıya, İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve İsrail İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen ile birlikte Türk ve İsrail iş dünyasından isimler katıldı.

  DETAYLI BİLGİ