• cfo-summit-01

  İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan: "CFO’lar Üretimden Kopuk, Yalnızca Para Yöneten Yöneticiler Olmakla Kalmamalı"

  • 18.04.2019

  DataExpert ve Fortune dergisi işbirliğiyle düzenlenen 4. CFO Summit, Hilton İstanbul Bomonti’de yapıldı. Pek çok oturum ve panelin yapıldığı zirvenin açılış konuşmasını İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan yaparken zirveye başta finans dünyası olmak üzere iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • isov-kahvalti-01

  Sanayiciler, Geleneksel İSOV Kahvaltısı’nda Öğrencilerle Buluşarak Deneyimlerini Paylaştı

  • 13.04.2019

  İstanbul Sanayi Odası Vakfı’nın (İSOV) düzenlediği geleneksel “Bursiyer Kahvaltısı” İSOV bursiyerleri ile sanayicileri buluşturdu. Odakule’de aynı zamanda İSO Yönetim Kurulu Başkanı da olan İSOV Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde yapılan etkinliğe, 200’e yakın öğrencinin yanında aynı zamanda İSOV Yönetim Kurulu Üyesi de olan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, İSO Meclis Başkanı-İSOV Mütevelli Heyet Başkanı Zeynep Bodur Okyay, İSOV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İrfan Özhamaratlı ile Halil Demirkaya, İSOV Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Yılmaz, Nahit Kemalbay, Sevda Arıkan ve Kemal Karabel, İSO-İSOV Eğitim İhtisas kurulu Başkanı Okan Oğuz, İSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tacir ile çok sayıda İSO Meclis Üyesi, İSOV Mütevelli Heyet Üyesi ve bağışçılar da katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • iayosb-kahvalti-01

  İSO Başkanı Bahçıvan, İstanbul Anadolu Yakası OSB’de Sanayicilerle Buluşarak Sohbet Etti

  • 09.04.2019

  Zaman zaman İstanbul’un farklı sanayi bölgelerinde ekonomi ile ilgili güncel konuları konuşmak ve sohbet etmek amacıyla sanayicilerle buluşan İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, son buluşmasını İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde (İAYOSB) gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • fas-ulke-gunu-01

  Fas Ülke Günü ve Yatırım Fırsatları Semineri İstanbul Sanayi Odası-Odakule’de Yapıldı

  • 02.04.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), Afrika’nın istikrarlı ekonomilerinden Fas’taki iş ve yatırım fırsatlarını değerlendirebilmek amacıyla Fas Ülke Günü ve Yatırım Fırsatları Semineri etkinliği düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • mutevelli-heyeti-01_2

  İstanbul Sanayi Odası Vakfı, 25. Yılını Mütevelli Heyet Toplantısında Kutladı

  • 27.03.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Vakfı’nın 25. kuruluş yıldönümü, Odakule’de düzenlenen Mütevelli Heyet Toplantısı’nda kutlandı. Toplantı öncesinde İSO Vakfı Mütevelli Heyeti ile İSO Yönetim Kurulu Üyelerini, vakfın kurucusu duayen sanayicilerle buluşturan yemekte duygulu anlar yaşandı.

  DETAYLI BİLGİ