İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup10-tekstil-toplantisi-ortak

  İSO’nun Tekstil ve Hazır Giyim ile Makine Sektörünü Buluşturma Toplantısı Yapıldı

  • 03.02.2020

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), tekstil ve hazır giyim sektörü ile makine sektörünün önde gelen üreticilerini bir araya getirmek üzere Tekstil ve Hazır Giyim ve Makine Sektörü Toplantısı düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-44-avcilar-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL PYK Üyeleri Milli Eğitim'den Sorumlu Vali Yardımcısı’na Ziyarette Bulunarak Protokol ve Okuldaki Güncel Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi

  • 06.01.2020

  26 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu okulla ilgili olarak İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Hasan Hüseyin Can’a protokol ile birlikte bu kapsamda yapılan çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-avcilar-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL Öğretmen Bilgilendirme Toplantısında Avcılar Kaymakamı Kemal İnan Da Konuşmacı Olarak Yer Aldı ve Laboratuvar Açılısı Yaptı

  • 03.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 19 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu toplantıda öğretmenlere okul, protokol hedefleri ve işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-solidworks-egitimi-01

  Solidworks ile Tasarım 4.0 Semineri’ne Öğretmenlerden Yoğun İlgi

  • 03.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Öğretmen Seminerleri kapsamında, öğretmenlere yönelik tüm gün süren Solidworks ile Tasarım 4.0 Semineri’ni gerçekleştirdik. 100’e yakın öğretmenin kayıt olduğu ve Solidworks ile ilgili yeniliklerin detaylı bir şekilde anlatıldığı seminerde, öğretmenler ileriye dönük uygulamalı kurs başlatılmasının çok faydalı olacağını söylediler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-sander-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında, 11 Kasım Günü Sander MTAL'de Bir Toplantı Düzenlendi

  • 03.01.2020

  Protokol Yürütme Kurulu’nda 46. Grup Metallerin Talaşlı İşlenmesi Sanayii Meclis Üyemiz Ender Yılmaz, 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meclis Üyemiz Mehmet Ağrikli, 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyemiz Rıfat Demiröz’ün bulunduğu 11 Kasım 2019 tarihli toplantıya Protokol Yürütme Kurulu Temsilcileri’nin yanı sıra, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü yetkilileri, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Aktürk ve Sander yönetimi de katıldı.

  DETAYLI BİLGİ