İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup37-huseyin-agirman-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL Öğretmenleri İSO’da Ağırlandı

  • 29.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Protokol Yürütme Kurulu’nda 37. Grup Alüminyum Ürünleri Sanayii Meclis Üyesi Aynur Ayhan, 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yrd. Cemal Ayla ve 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meclis Üyesi Koray Yavuz’un bulunduğu Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL lisesi üst yönetimi ve GAE Danışmanlık firması 10 Ocak 2020 tarihinde İSO’da misafir edildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup37-casper-bilgisayar-ziyaret

  Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL Öğrencilerinden Casper Bilgisayar’a Teknik Gezi

  • 15.01.2020

  Protokol Yürütme Kurulu’nda 37. Grup Alüminyum Ürünleri Sanayii Meclis Üyemiz Aynur Ayhan, 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meclis Üyemiz Koray Yavuz ve 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız Cemal Ayla’nın bulunduğu okulun öğrenci ve öğretmenleri 08 Ocak 2020 tarihinde Casper sorumlularının eşliğinde üretim, montaj, teknik servis, bakım, onarım ve paketleme birimlerini gezme ve inceleme imkanı buldu.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup37-45-huseyin-agirman-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL’de Velilere Yönelik Meslek Bilgilendirme Toplantıları

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, meslek lisesi ve mezun olduktan sonra mesleğinde çalışmanın önem ve faydalarının anlatıldığı ve 04 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilen Veli Bilgilendirme Toplantısı’na Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile Kartal İl Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz de katılarak velilerle buluşmuş, anlatımların ardından velilerle etkileşimli şekilde görüş alışverişinde bulunmuştur.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup37-45-huseyin-agirman-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL’de Velilere Yönelik Meslek Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında 4 Ocak 2020 tarihinde meslek, meslek lisesi ve mezun olduktan sonra mesleğinde çalışmanın önem ve faydalarının anlatıldığı Veli Bilgilendirme Toplantısı yapılmış olup, toplantıya Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile Kartal İl Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz de katılarak velilerle etkileşimli şekilde görüş alışverişinde bulunmuştur.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup45-dernek-ziyareti-01

  45. Grup Meslek Komitesi Üyeleri Alüminyum Yüzey İşlem Derneği ve Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği’ni Ziyaret Etti

  • 09.01.2020

  45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meslek Komitesi Üyeleri almış oldukları karar çerçevesinde sektöre mensup dernekler ile işbirliklerini arttırmak amacıyla ilgili sektörel derneklere ziyaretler gerçekleştirmeyi planlamıştır.

  DETAYLI BİLGİ