İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Nuri Cıngıllıoğlu MTAL Öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi Ziyaret Ettiler

  • 12.02.2020

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında 04 Şubat 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 28. Grup Meclis Üyesi Osman Şahit Kanuni, 49. Grup Meslek Komitesi Üyesi Bayram Gül ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Nuri Cıngıllıoğlu MTAL öğrencileri Polisan Kimya San. A.Ş.’yi ziyaret ettiler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup46-tasdelen-imkb-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Çekmeköy Taşdelen İMKB MTAL Öğrencileri Gül Pano San. ve Tic. Ltd. Şirketi’ni Ziyaret Etti

  • 29.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 15 Ocak 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 49. Grup Enerji ve Elektrik Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Ahmet Karakaya ve Power Elektronik San. ve Tic. A.Ş.’den Vedat Emanet’in bulunduğu okulun ziyareti ile öğrenciler, mesleklerini yakından tanıma ve işyeri ortamlarını inceleyebilme fırsatı elde ettiler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup28-nuri-cingillioglu-mtal-01

  Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü Anlatan Öğretmen Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

  • 17.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda 49. Grup Meslek Komitesi Üyemiz Bayram Gül, 28. Grup Meclis Üyemiz Osman Şahit Kanuni ve Özkan Pano Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nden Ömer Özkan’ın bulunduğu Ataşehir Nuri Cıngıllıoğlu MTAL’de PYK ve Protokolü anlatan öğretmen bilgilendirme toplantısı 08 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup49-silivri-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Silivri MTAL Öğrencileri SİAD Başkanı Tarafından Ağırlandı ve Eğitim Aldı

  • 03.01.2020

  Çağ Kabara Yönetim Kurulu Başkanı ve Silivri İşadamları Derneği Başkanı (SİAD) Hakan Kocabaş’ın ev sahipliği ile birlikte sektör ve teknik boyutlarıyla birlikte verdiği eğitim öğrencilerin vizyonunu geliştirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup44-silivri-mtal-ziyaret-01

  Silivri MTAL’de “Temel Eğitim Liseden, Pratik Eğitim Sanayiden” Sloganıyla Eğitim ve Teknik Gezi Gerçekleştirildi

  • 30.12.2019

  Silivri MTAL öğrencileri ve öğretmenleri, “Temel Eğitim Liseden, Pratik Eğitim Sanayiden” sloganıyla, 44. Grup Metal Aletler, Hırdavat ve Isı Cihazları Sanayii Meclis Üyemiz Gökhan Turhan'ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Turaş Gaz Armatürleri ve Turmach Makine'ye ziyaret gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ