• nahit-mentese-kovid19-02

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü Kapsamında Nahit Menteşe MTAL’de Kovid19 Virüsüne Karşı Solüsyon Üretimi Başladı

  • 07.04.2020

  27 Mart 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulunda 44. Grup Meclis Üyemiz Ali Eren, 38. Grup Meslek Komitesi Üyemiz Oğuz Üzel, 52. Grup Meslek Komitesi Üyemiz Memet Erkan Diyarbakırlı’nın bulunduğu okulda öğretmen ve öğrencilerimizle Kovid19 virüsüne maruz kalan mekanların temizliğinde kullanılmak üzere sodyum hipoklorit içerikli solüsyon üretimi yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup38-nahit-mentese-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü Kapsamında Nahit Menteşe MTAL Öğrencileri İle Birlikte Saruhan Kimya Çorlu Tesislerine Teknik Gezi Düzenlendi

  • 03.02.2020

  İSO Mesleki Eğitim Protokolümüz kapsamında Nahit Menteşe MTAL öğrencileri ile birlikte Saruhan Kimya Çorlu Tesisleri’ne teknik gezi düzenledik.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup38-nahit-mentese-mtal-ziyaret-01

  Nahit Menteşe MTAL’de Öğretmenlere Yönelik Direnç Kaynak Semineri Düzenlendi

  • 30.12.2019

  Sektör kapsamında öğrencilere yönelik özel eğitimler ile birlikte yerinde uygulama görülmesi için firma teknik ziyaretleri planlaması yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup38-kayit-disi-ekonomi-01

  Kayıt Dışı Ekonominin Azaltılması Kapsamında Denetim Kapasitesinin Güçlendirilmesi ve Kurumlar Arası Veri Paylaşımının Artırılmasına Yönelik Teknik Yardım Projesi Çalıştayı Gerçekleştirildi

  • 18.11.2019

  38. Meslek Komitemiz Üyemiz Arzu Kantay 5 -7 Kasım 2019’da Bursa’da Avrupa Birliği projeleri programında “ Kayıt Dışı Ekonominin Azaltılması Kapsamında Denetim Kapasitesinin Güçlendirilmesi ve Kurumlar Arası Veri Paylaşımının Artırılmasına Yönelik Teknik Yardım Projesi” başlığı altında Gümrük Rejimleri ve Özel Amaçlı Bölge Uygulamaları – Serbest Bölgeler , Antrepo Rejimi ve Dahilde İşleme Rejimi – Çalıştayına katılım sağlamıştır.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup38-mesleki-egitim-toplantisi-01

  Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Protokol Yürütme Kurulu Toplantıları Devam Ediyor

  • 18.10.2019

  25 Ocak 2019 tarihinde mesleki ve teknik eğitimde sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek niteliğe sahip, gelişen teknolojiye hızla ve etkin şekilde uyum sağlayabilen, paydaşların planlama ve karar alma süreçlerine aktif şekilde katıldığı bir yapıyı tam anlamıyla hayata geçirebilmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Sanayi Odası arasında “Mesleki Eğitim Protokolü” imzalanmıştır.

  DETAYLI BİLGİ