İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup37-casper-bilgisayar-ziyaret

  Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL Öğrencilerinden Casper Bilgisayar’a Teknik Gezi

  • 15.01.2020

  Protokol Yürütme Kurulu’nda 37. Grup Alüminyum Ürünleri Sanayii Meclis Üyemiz Aynur Ayhan, 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meclis Üyemiz Koray Yavuz ve 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız Cemal Ayla’nın bulunduğu okulun öğrenci ve öğretmenleri 08 Ocak 2020 tarihinde Casper sorumlularının eşliğinde üretim, montaj, teknik servis, bakım, onarım ve paketleme birimlerini gezme ve inceleme imkanı buldu.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup37-45-huseyin-agirman-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL’de Velilere Yönelik Meslek Bilgilendirme Toplantıları

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, meslek lisesi ve mezun olduktan sonra mesleğinde çalışmanın önem ve faydalarının anlatıldığı ve 04 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilen Veli Bilgilendirme Toplantısı’na Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile Kartal İl Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz de katılarak velilerle buluşmuş, anlatımların ardından velilerle etkileşimli şekilde görüş alışverişinde bulunmuştur.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-solidworks-egitimi-01

  Solidworks ile Tasarım 4.0 Semineri’ne Öğretmenlerden Yoğun İlgi

  • 03.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Öğretmen Seminerleri kapsamında, öğretmenlere yönelik tüm gün süren Solidworks ile Tasarım 4.0 Semineri’ni gerçekleştirdik. 100’e yakın öğretmenin kayıt olduğu ve Solidworks ile ilgili yeniliklerin detaylı bir şekilde anlatıldığı seminerde, öğretmenler ileriye dönük uygulamalı kurs başlatılmasının çok faydalı olacağını söylediler.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup40-sander-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında, 11 Kasım Günü Sander MTAL'de Bir Toplantı Düzenlendi

  • 03.01.2020

  Protokol Yürütme Kurulu’nda 46. Grup Metallerin Talaşlı İşlenmesi Sanayii Meclis Üyemiz Ender Yılmaz, 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meclis Üyemiz Mehmet Ağrikli, 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyemiz Rıfat Demiröz’ün bulunduğu 11 Kasım 2019 tarihli toplantıya Protokol Yürütme Kurulu Temsilcileri’nin yanı sıra, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü yetkilileri, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Aktürk ve Sander yönetimi de katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup37-45-kasim-pyk-toplantisi-01

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL'nin Öğretmen ve Öğrencileri Akım Metal'i Ziyaret Etti

  • 11.12.2019

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL'nin öğretmen ve öğrencileri Akım Metal'i ziyaret etti.

  DETAYLI BİLGİ