İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup36-demir-celik-toplantisi

  Demir-Çelik, Metal Yapı ve Bağlantı Elemanları Sektörü Ortak MESKOM Toplantısında Buluştu

  • 05.02.2020

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), sektör temsilcilerinin katılımı ile 2020 Yılında Demir-çelik, Metal Yapı ve Bağlantı Elemanları Sektörü Önündeki Risk ve Fırsatları toplantısı düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup42-huseyin-agirman-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL'nin Öğretmen ve Öğrencileri Akım Metal'i Ziyaret Etti

  • 30.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL’nin Akım Metal’e yaptığı ve İSO Yönetim Kurulu Üyesi ve İMES Başkanı Kemal Akar, 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meclis Üyesi Koray Yavuz ve 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Cemal Ayla’nın katıldığı ziyarette ev sahipliğini firma sahipleri Yusuf Böyet ve Mustafa Böyet yapmıştır.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-isov-mtal-ziyaret

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri İçin Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap Firmalarına Teknik Gezi Düzenlendi

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcımız Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanımız Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri için 09 Ocak 2020 tarihinde Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı& Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-zincirlikuyu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Zincirlikuyu MTAL Öğretmenleri İle İki Firmada Teknik Gezi Yapıldı

  • 23.12.2019

  Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğretmenleri için, 11 Aralık’ta Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • lombardiya-gezisi-01_880x410

  İSO Heyeti, İtalya’nın Lombardia Bölgesi’ne Çalışma Ziyareti Yaptı

  • 13.11.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) bünyesinde yürütülmekte olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) kapsamında İtalya Lombardia Bölgesi’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken Başkanlığında, İSO Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerinin katılımı ile 21-23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette dijitalleşme, Sanayi-Üniversite İşbirliği ve Uluslararasılaşma Alanlarında Kapasite Gelişimi için Yapısal Diyalog Yoluyla En İyi Uygulamaların Transferi Projesi üzerine temaslar yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ