İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup48-ataturk-mtal-ziyaret-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Ümraniye Atatürk MTAL Öğrencileri ENTES Elektronik Firmasını Ziyaret Etti

  • 09.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 02.01.2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 25. Grup Ev Mobilyaları Sanayii Meclis Üyesi Erkan Özkan ve 48. Grup Elektrik, Elektronik, Bilişim ve Kablo Sanayii Meslek Komitesi Üyesi H. Uran Tiryakioğlu’nun bulunduğu okulun ziyareti öğrencilerin mesleklerini yakından tanıması ve işyeri ortamlarını inceleyebilmesi amacıyla özel olarak kurgulanmıştır.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup48-ataturk-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Ümraniye Atatürk MTAL'de Öğretmenlerle Tanışma ve Kaynaşma Toplantısı Düzenlendi

  • 03.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 24 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 25. Grup Ev Mobilyaları Sanayii Meclis Üyesi Erkan Özkan ve 48. Grup Elektrik, Elektronik, Bilişim ve Kablo Sanayii Meslek Komitesi Üyesi H. Uran Tiryakioğlu’nun bulunduğu toplantıya öğretmenlere okul, protokol hedefleri ve işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup48-tuyid-ortak-toplanti-01

  48. Grup Meslek Komitemiz ile Telekomünikasyon Uydu Ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği Ortak Toplantıda Bir Araya Geldi

  • 24.12.2019

  48. Grup Elektrik, Elektronik, Bilişim ve Kablo Sanayii Meslek Komitesi ile Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği 11 Aralık 2019 tarihinde Odamızda bir araya geldi.

  DETAYLI BİLGİ
 • lombardiya-gezisi-01_880x410

  İSO Heyeti, İtalya’nın Lombardia Bölgesi’ne Çalışma Ziyareti Yaptı

  • 13.11.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) bünyesinde yürütülmekte olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) kapsamında İtalya Lombardia Bölgesi’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken Başkanlığında, İSO Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerinin katılımı ile 21-23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette dijitalleşme, Sanayi-Üniversite İşbirliği ve Uluslararasılaşma Alanlarında Kapasite Gelişimi için Yapısal Diyalog Yoluyla En İyi Uygulamaların Transferi Projesi üzerine temaslar yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • meskom-itayla-heyeti-ziyaret

  İSO Meclis ve Meslek Komitesi Üyeleri İtalya’ya Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

  • 23.09.2019

  Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) projesi kapsamında, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclis ve Meslek Komitesi üyelerinden oluşan ve başkanlığını İSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Keleş’in yaptığı 25 kişilik bir heyet, 15-18 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Lombardia bölgesine bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

  DETAYLI BİLGİ