• grup-meslek-toplantı-01jpg

  48, 49, 50, 51 ve 52. Grup Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Gerçekleştirildi

  • 10.03.2020

  Odamız 49. Grup Enerji ve Elektrik Ekipmanları Sanayii Meslek Komitemizin talebi doğrultusunda; 20 Şubat 2020 tarihinde 48. Grup Elektrik, Elektronik, Bilişim ve Kablo, 49. Grup Enerji ve Elektrik Ekipmanları..

  DETAYLI BİLGİ
 • grup42-isov-mtal-ziyaret-01

  İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Zincirlikuyu İSOV MTAL Öğrencileri ile Söyleşi Gerçekleştirildi

  • 02.03.2020

  İSO Mesleki Eğitim projesi kapsamında 17 Şubat 2020 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda İstanbul Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar, 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Cemal Yılmaz ve 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Osman Nuri Noyan ve İSOV YK Üyesi Cengiz Kaya’nın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-isov-mtal-ziyaret

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri İçin Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap Firmalarına Teknik Gezi Düzenlendi

  • 15.01.2020

  İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcımız Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcımız Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanımız Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğrencileri için 09 Ocak 2020 tarihinde Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı& Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup23-zincirlikuyu-mtal-01

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Zincirlikuyu MTAL Öğretmenleri İle İki Firmada Teknik Gezi Yapıldı

  • 23.12.2019

  Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında, Protokol Yürütme Kurulu’nda Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar, 23. Grup Orman Ürünleri Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Osman Nuri Noyan ve 51. Grup İklimlendirme Ekipmanları Sanayii Meslek Komitesi Başkanı Cemal Yılmaz’ın bulunduğu Zincirlikuyu İSOV MTAL öğretmenleri için, 11 Aralık’ta Ahmet Demirel Orman Ürünleri ve Nyn Askı&Ahşap firmalarına teknik gezi düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • lombardiya-gezisi-01_880x410

  İSO Heyeti, İtalya’nın Lombardia Bölgesi’ne Çalışma Ziyareti Yaptı

  • 13.11.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) bünyesinde yürütülmekte olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) kapsamında İtalya Lombardia Bölgesi’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken Başkanlığında, İSO Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerinin katılımı ile 21-23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette dijitalleşme, Sanayi-Üniversite İşbirliği ve Uluslararasılaşma Alanlarında Kapasite Gelişimi için Yapısal Diyalog Yoluyla En İyi Uygulamaların Transferi Projesi üzerine temaslar yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ