• gıda-sektörü-01

  Gıda Sektörü Meslek Komiteleri İle Ortak Toplantı Gerçekleştirildi

  • 06.10.2020

  9. Grup Endüstriyel Yemek Sanayii Meslek Komitelerimizin talebi ile; 6. Grup Bitkisel Gıda Ürünleri Sanayii, 7. Grup Kakaolu, Şekerli Ürünler ve İçecekler Sanayii, 8. Grup Öğütülmüş Tahıl ve Unlu Mamuller Sanayii Meslek Komitesi Üyelerimiz ve Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’in de katılımı ile Gıda Sektörü Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı, 5 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup8-meslek-komite-genis-01

  8. Grup Meslek Komitemiz Genişletilmiş Sektör Toplantısı Gerçekleştirdi

  • 12.03.2020

  8. Grup Öğütülmüş Tahıl ve Unlu Mamuller Sanayii Meslek Komitemiz, 11 Mart 2020 tarihinde gruba mensup üyeler, İstanbul Ticaret Odası 12. Grup Ekmek ve Unlu Mamuller ve 72. Grup Baklava, Pasta ve Şekerli Mamuller Meslek Komitesi Üyeleri, İstanbul Ticaret Borsası, İstanbul Fırıncılar Odası, Ekmek Sanayii İşverenleri Sendikası, Baklava ve Tatlı Üreticileri Derneği (BAKTAD) temsilcileri katılımı ile sektörün sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı bir toplantı düzenlendi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup08-yilin-ilk-toplantisi

  2020 Yılı İlk Toplantısına Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Özyurt Katıldı

  • 10.01.2020

  8. Grup Meslek Komitemizin 8 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirdiği olağan toplantısına Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Özyurt katılarak sektörün sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup08-siyavuspasa-mtal

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Siyavuşpaşa MTAL’da Süleyman Köşkeroğlu ile Öğrencilere Uygulamalı Baklava Eğitimi

  • 30.10.2019

  İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında Protokol Yürütme Kurulu’nda 8. Öğütülmüş Tahıl ve Unlu Mamuller Sanayii Meclis Üyesi Süleyman Köşkeroğlu ve 16. Grup Deri, Yünlü Deri ve Saraciye Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Gökhan Eren’in bulunduğu Siyavuşpaşa MTAL’da Öğrencilere Uygulamalı Baklava Eğitimi verilmiştir.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup08-mesleki-egitim-toplantisi

  Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Protokol Yürütme Kurulu Toplantıları Başladı

  • 17.10.2019

  25 Ocak 2019 tarihinde mesleki ve teknik eğitimde sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek niteliğe sahip, gelişen teknolojiye hızla ve etkin şekilde uyum sağlayabilen, paydaşların planlama ve karar alma süreçlerine aktif şekilde katıldığı bir yapıyı tam anlamıyla hayata geçirebilmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Sanayi Odası arasında “Mesleki Eğitim Protokolü” imzalanmıştır.

  DETAYLI BİLGİ