İstanbul Sanayi Odası - Haberler
 • grup22-kasim-toplantisi

  22. Grup Meslek Komitesinin Kasım Toplantısında Dijital Dönüşüm ve Verimlilik Konuları Ele Alındı

  • 03.12.2019

  22. Grup Ayakkabı ve Yan Sanayii Meslek Komitemizin, 28 Kasım 2019 tarihinde gruba mensup üyelerin katılımı ile gerçekleştirdiği toplantısında dijital dönüşüm ve verimlilik konuları ele alındı.

  DETAYLI BİLGİ
 • lombardiya-gezisi-01_880x410

  İSO Heyeti, İtalya’nın Lombardia Bölgesi’ne Çalışma Ziyareti Yaptı

  • 13.11.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) bünyesinde yürütülmekte olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) kapsamında İtalya Lombardia Bölgesi’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Yelken Başkanlığında, İSO Meclis ve Meslek Komitesi temsilcilerinin katılımı ile 21-23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyarette dijitalleşme, Sanayi-Üniversite İşbirliği ve Uluslararasılaşma Alanlarında Kapasite Gelişimi için Yapısal Diyalog Yoluyla En İyi Uygulamaların Transferi Projesi üzerine temaslar yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • 22gru-sektor-toplantisi-01

  22. Grup Meslek Komitemiz 2019 Yılının İkinci Genişletilmiş Sektör Toplantısını Gerçekleştirdi

  • 03.10.2019

  22. Grup Ayakkabı ve Yan Sanayii Meslek Komitemiz, 24 Eylül 2019 tarihinde gruba mensup üyeler, Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği, Saraciye Sanayicileri Derneği, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı ve İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçı Birlikleri temsilcileri ve üyeleri, İstanbul Ticaret Odası 51. Grup Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi Meslek Komitesi üyelerinin katılımı ile ayakkabı sektörünün sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı bir toplantı düzenledi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup20-genisletilmis-toplanti-01

  22. Grup Ayakkabı ve Yan Sanayii Meslek Komitemiz Genişletilmiş Sektör Toplantısı Gerçekleştirdi

  • 25.03.2019

  İSO Meclisi Üyesi Hüseyin Çetin ve Mehmet Büyükekşi’nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda, Türk Eximbank Odakule Şubesinden Erkan Aslan Türk Eximbank Yurtdışı ve Yurtiçi Alacak Sigortası Programları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

  DETAYLI BİLGİ
 • grup16-ortak-toplanti_aralik2018

  Yeni Çalışma Döneminin İlk Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Gerçekleştirildi

  • 08.01.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), yeni çalışma döneminin ilk Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı’nı 7 Aralık 2018 tarihinde InterContinental Hotel’de gerçekleştirdi. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN’ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım da iştirak etti.

  DETAYLI BİLGİ