11. İstanbul Moda Konferansı, 3-4 Ekim 2018 - TGSD

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nden aldığımız e-postada, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nin ev sahipliğinde 11.si düzenlenecek olan İstanbul Moda Konferansı, 3-4 Ekim tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski’de çok sayıda markanın katılımı ile gerçekleşeceği bildirilmektedir.

“Responsible Fashion” konsepti altında buluşacak olan katılımcılar, markalaşmanın, tasarımın, global pazarların ve tedarik zincirinin dünyadaki yeni trend ve gelişimlerini, en yetkili kişilerden dinleyecek. Konferansın öğleden sonraki özel oturumunda konuşmacılar, sürdürülebilirliğin öneminden bahsederken, alınması gereken sorumluluğa da vurgu yapacak. Konferansın ikinci günü ise, Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği ikili iş görüşmeleri (B2B) ile yeni iş birliklerine imzalar atılacak. Geçen yıllarda 1000’den fazla görüşmenin yapıldığı konferansta bu yıl sayının artması beklenmektedir.

11. İstanbul Moda Konferansı katılımı ilk gün TGSD üyelerine ücretsiz, üye dışı katılım tek gün için kişi başı 200 Euro (KDV dahil), iki günlük katılım kişi başı 300 Eurodur. (KDV dahil) Katılım için online kayıt zorunlu olup kayıt linkimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

http://kayitmodakonferansi.tgsd.org.tr/Record.aspx

Konferans Davetiye Attach Konferans Duyuru Görseli 1 Attach Konferans Duyuru Görseli 2 Attach