31’inci TRADE EXPO Endonezya Fuarı

Endonezya Cumhuriyeti Başkonsolosluğu tarafından odamıza gönderilen yazıda;

12 – 16 Ekim 2016 tarihleri arasında Endonezya devleti tarafından Cakartada( Kemayoran, Endonezya ) gerçekleştirilecek olan fuar kapsamında tekstil ve tekstil ürünleri, mobilya, işlenmiş gıda, kahve ve kimyasallar sektöründe faaliyet gösteren firmaların ürünlerini sergileyeceği bildirilmektedir.

Fuar kapsamından bulunan ve TEI 2016’nın ana programlarından olan bire-bir iş görüşmeleri Endonezya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu ve işadamları dernekleri tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan bire-bir iş görüşmeleri programına belirli ürünlerle ilgilenen ve Endonezya firmaları ile işbirliği amaçlayan Türk işadamları katılım sağlayabilecektir.

Geçtiğimiz yıl 100’den fazla ülkeden 10.000 den fazla kişini ziyaret ettiği ve toplamda 900 milyon dolardan fazla ticaretin gerçekleştirildiği TEI 2015 fuarında Türk alım heyetleri en çok katılım gösteren ülkeler arasında üst sırlarda yer almıştır.

Söz konusu fuara katılmak ve daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin, Endonezya Cumhuriyeti Başkonsolosluğu (Hasan Hüseyin Kocatürk; Tel: 0535 088 93 74, E-posta: kocaturk_h@hotmail.com ) ile iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Trade Expo Attach Endonezya Fuarı İstek Formu Attach