Belarus Yatırım Fırsatları ve İkili Görüşmeler

Türkiye'nin küresel ekonomideki rolünün arttırılmasını hedefleyen Odamızda, üyelerimizin uluslararası pazarlarda rekabet gücünün artırılmasına yönelik faaliyetler çerçevesinde Belarus Ticaret ve Sanayi Odası Brest Şubesi işbirliğiile 15 Mart 2018 tarihinde, 5. Kat Fuaye'de 09:30 – 14:00 saatleri arasında"Belarus Yatırım Fırsatlarıve İkili Görüşmeler Etkinliği" düzenlenecektir.

Etkinlik çerçevesinde, Türkiye-Belarus arasındaki ticareti canlandırmak ve ileriye dönük karşılıklı yatırım fırsatlarını değerlendirmek amacıyla; ev tipi mutfak eşyaları, ahşap işleme ve mobilya, alkollü içecek, bay bayan ve ev tekstili, lojistik, yatak ile tarım ve ziraat sektörlerinde Odamız üyesi firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir. İkili görüşmeler sırasında tercüme hizmeti sağlanacaktır.

Heyet listesine http://www.ito.org.tr/Toplumail/Belarus_Heyeti_B2B_Listesi.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup, iştirak etmek istemeniz halinde kayıt yapılmasını teminen, en geç 13 Mart 2018 mesai saati bitimine kadar aşağıdaki formun doldurularak; fatih.fakic@ito.org.tr adresine gönderilmesi hususu saygıyla rica olunur.

Belarus Yatırım Fırsatları ve İkili Görüşmeler Etkinliği Başvuru Formu Attach