ISK-SODEX 2016, İstanbul, 4-7 Mayıs 2016

Odamıza gönderilen yazıda; Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı’nın (ISK-SODEX 2016), 4-7 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy’de, organize edileceği bildirilmektedir.

Bu yıl 12.'si gerçekleşecek olan fuar, yurtiçi ve yurtdışında yürütülen etkin tanıtım çalışmaları; tüm dünyada sektörün önemli basın mecraları ve dernekleri ile gerçekleştirilen başarılı işbirlikleri; hedef ülke-hedef sektör eşleştirmesi paralelinde planlanan uluslararası satın almacı grup organizasyonları ve bu yıla özel oluşturulacak B2B ikili görüşmeler ile ısıtma, soğutma, klima, havalandırma sektörlerinin Avrasya bölgesindeki lider fuarı olma konumunu pekiştirmeyi hedeflemektedir. 

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISK-SODEX 2014 Fuarı toplam 53.535 m2 net alanda ziyarete açılmıştır. 243’ü yabancı olmak üzere toplam 881 direkt katılımcının yer aldığı fuarda; büyük kısmı Avrupa kıtasından olmak üzere, Asya ve Amerika kıtalarından 45 ülkeden toplam 1331 firmanın ürünleri sergilenmiştir. 

Detaylı bilgi ve başvuru için www.sodex.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.