Ulusal Havacılık Doğrudan Yabancı Yatırım Fuarı Los Angeles, 26 - 28 Ekim 2015

ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığından Odamıza ulaşan yazıda, Select USA ve havacılık sektörü derneği, Aerospace States Association (ASA) ortaklığıyla 26-28 Ekim 2015 tarihlerinde Los Angeles’ta Ulusal Havacılık Doğrudan Yabancı Yatırım Fuarı (National Aerospace FDI Exposition) (Expo) düzenleyeceği bildirilmiştir.

Select USA, ABD’ye yatırım yapmanın avantajlarını ortaya koyarken yabancı şirketlere ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir. ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut işlerini büyütmek isteyen iş sahiplerine, iş yeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İlki 2013 yılında yapılan Select USA yatırım zirvesinin ikincisi 2015 Mart ayında Washington’da ABD Başkanı Barack Obama, Başkan Yardımcısı John Kerry ve Ticaret Bakanı Penny Pritzker’in katılımıyla gerçekleşmiştir. Zirveyi takiben, ABD’deki yatırım fırsatlarının daha iyi değerlendirebilmesi adına sektörel odaklı bir Select USA etkinliğinin düzenlenmesi katılımcılar tarafından da faydalı bulunmuştur.

Select USA çerçevesinde sektörel olarak ilk defa gerçekleşecek bu fuara katılmak ve taslak fuar programını indirmek için tıklayınız.

Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için Ozge.Eksi@trade.gov mail adresinden ya da 0312 417-6508 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.