Uluslararası Finans Katılım Zirvesi / Global Participation Finance Summit (GPAS)

MÜSİAD ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği’nin ortaklaşa düzenleyeceği Uluslararası Katılım Finans Zirvesi - “Global Participation Finance Summit (GPAS)”, 16-17 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

16-17 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde MÜSİAD ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği’nin ortaklaşa düzenleyeceği, Uluslararası Katılım Finans Zirvesi “Global Participation Finance Summit GPAS” ile Katılım Bankacılığı 2025 Vizyonu olan %15 pazar payı, dünya standartlarında finansal ürün ve hizmetlerin sunulması, ürün çeşitliliğin sağlanması, insan kaynağının geliştirilmesi, kar zarar ortaklıkları ve katılım finans fonlarının geliştirilmesinin sağlanması noktasında Türkiye’nin öncü ve merkez ülke olmasına destek olmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası Katılım Finans Zirvesi ile finansal ürün ve hizmet üreten firmaların yöneticileri, akademisyenler, think-tank uzmanları, finans teknolojisi üreten firmalar, faizsiz finans eğitimi veren kurumlar, devletlerin kurum ve kuruluşları, fon yöneticileri ve yatırımcılar, ticari ve yatırım işbirliği geliştirmek isteyen işadamları, katılım finans kurumlarının yönetici ve çalışanları Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurumu, T.C. Başbakanlık Diyanet İşleri Başkanlığı ve Yükseköğrenim Kurulu Başkanlığı’nın destekleriyle bir araya geleceklerdir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için http://www.gpasistanbul.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.