APF 40 – B2B İş Görüşmeleri

Ambalaj Sanayicileri Derneği’nden (ASD) Odamıza gönderilen yazıda; ASD-Ambalaj Sanayicileri Derneği öncülüğü ve APF Asya Ambalaj Federasyonu desteğinde, 23 - 27 Kasım 2015 haftası gerçekleşecek olan APF 40. Olağan Genel Kurulu çerçevesinde, Ambalaj, Gıda, İlaç ve Kozmetik Sanayi Uluslararası temsilcilerini bir araya getiren B2B iş görüşmeleri organize edileceği bildirilmektedir.

09.30 – 16.00 (kayıt: 09.00) saatler arasında 26 Kasım 2015 tahrili etkinlikte, Asya kıtasından, Bangladeş, Çin, Endonezya, Filipinler, Hindistan, Kore, Singapur, Sri Lanka, Tayland, Vietnam, İran, Kazakistan ve Rusya Federasyonu’ndan gelen gıda ve gıda makineleri, ambalaj ve ambalajlama makineleri sektörlerinden çoğu “trader” 18 kurumun temsilcileri yer alacaktır.

Türkiye’nin önde gelen gıda, kozmetik, fleksibıl ambalaj, rijit plastik, ambalaj makineleri sektörleri profesyonellerinin bu etkinliğe katılımlarında fayda görülmektedir.

B2B İkili Görüşmelere Katılan Firmalarımızın yetkilileri Akşam düzenlenecek olan AsiaStar Ambalaj Yarışması Ödül Törenine de davetlidir.

Mekan: Elit World İstanbul- Şehit Muhtar Caddesi No: 42 34435 Taksim Istanbul
APF ÜYESİ KATILIMCILAR LİSTESİ: http://www.ambalaj.org.tr/files/downloads/apftoplanti_katilim__2015.pdf

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin: http://www.ambalaj.org.tr/files/downloads/apf_katilim_form_2015.pdf adresindeki başvuru formunu doldurarak, en geç 13 Kasım 2015 Cuma gününe kadar Dr. Binhan OĞUZ BERKSOY’a boguz@strateko.com ulaştırmaları rica olunur.