4. Dünya Otomotiv Konferansı, 11-12 Ekim 2017

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Dünya Otomotiv Konferansı, 11-12 Ekim tarihlerinde Hilton Bosphorus Hotel’de dünyada ve Türkiye’de sektöre yön veren liderleri bir araya getirecek.

Teknolojideki hız kesmeyen yenilikler ve dijitalleşme otomotiv sektörünün de yönünü değiştiriyor. 2020’de söktörü nasıl bir gelecek bekliyor? Otomotiv firmaları bu yarışta nasıl lider kalmayı başaracak? Değişimin getirdiği zorluklar ve avantajlar neler?

İran, Çek Cumhuriyet, Macaristan, İngiltere gibi 30 ülkeden 500’ün üzerinde uluslararası üst düzey yöneticinin bir araya geleceği konferans, yeni işbirlikleri kurmak için networking yapma ve fikir alışverişinde bulunma imkanının sağlanacağı, workshoplar ve seminerlerle dolu bir zirvedir.

Konferans kapsamında bu yıl, sektörün geleceğine yön verecek genç girişimciler START-UP köşesinde, çalışmalarını tanıtacak. Ayrıca Başarılı İş Kadınları Kahvaltısı’nda otomotiv sektöründeki kadın yöneticiler bir araya gelecekler.

50’nin üzerinde konuşmacının yer aldığı konferansta, Endüstri 4.0, robotlaşma, dijitalleşme konularının yanı sıra elektrifikasyon, connectivity, mobilite ve sürücüsüz araçlar (autonomous cars) gibi başlıklar da detaylı olarak işlenecektir.

Konferans ile ilgili sorularınız ve kayıt için iletişim bilgileri:

Nuran Boran
nuran@wwpartnerships.com
+905050682860
www.dunyaotomotivkonferansi.com