İSO’da Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı

  • Diğer Haberler
iso-meclis-secimi-01

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) 2018-2022 döneminde görev yapacak Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri bugün gerçekleştirilen seçimle belirlendi. 2 bin 500'e yakın sanayicinin sandık başına gittiği seçimlerde, 295 Meslek Komitesi üyesi ve 120 Meclis Üyesi belirlendi.

Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Meslek Komitesinden seçime giren İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kopuz’un liderlik ettiği rakip listeye 18’e karşı 79 oyla galip geldi.

İSO’da Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı 01

Türkiye’nin 18 bini aşkın üyesiyle en büyük sanayi odası olan İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) 2018-2022 döneminde görev yapacak Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri bugün gerçekleştirilen seçimle belirlendi. İSO’da 2 bin 500'e yakın seçmenin 55 Meslek Komitesi temsilcisi için sandık başına gittiği ve sakin bir atmosferde geçen seçimlerde, 295 Meslek Komitesi üyesi seçildi. İSO’daki 55 Meslek Komitesi’nde yapılan seçimlerle yeni dönemdeki İSO Meclis Üyeleri de belirlendi. Buna göre daha önce 105 olan İSO Meclis Üyesi sayısı 120’ye çıktı.

İSO Yönetim Kurulu Başkanı, 7 Nisan Cumartesi belli olacak

İSO’da Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı 02

Meslek Komitesi seçimlerinde İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, 5 No’lu Hayvansal Gıda Ürünleri Sanayi Komitesi’nden seçime girdi. Erdal Bahçıvan’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bahçıvan Gıda’nın içinde bulunduğu listeye, İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kopuz’un liderlik ettiği liste rakip oldu. İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, rakip listeye 18’e karşı 79 oyla galip geldi.

İSO’nun Meclis Başkanlık Divanı ile 11 kişiden oluşacak Yönetim Kurulu ve Başkanı, 7 Nisan Cumartesi günü Odakule’de yapılacak seçimle belirlenecek.