Sürdürülebilir Markalar 2015 İstanbul Konferansı

Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar platformunun İstanbul buluşması olan “Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar 2015 İstanbul Konferansı” Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl üçüncü kez, 26-27 Mayıs tarihlerinde ‘How Now’ temasıyla Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecektir. Konferans, dünyanın ve Türkiye’nin güçlü sürdürülebilir markalarını ve paydaşlarını, marka, pazarlama, iletişim, inovasyon, tedarik zinciri konularını konuşmak üzere bir kez daha İstanbul’da buluşturmayı hedeflemektedir.

Konferansta “Liderlik ve Strateji”, “Tüketici Öngörü ve Etkileri”, “Tedarik Zinciri ve Satın Alma”, “Marka Konumlandırma ve İletişim”, “Tasarım ve İnovasyon” konularının tartışılacağı etkinliklerin yanı sıra uluslararası ve Türkiye’nin önde gelen danışmanları tarafından “workshoplar/atölye çalışmaları” da gerçekleştirilecektir.

“Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar 2015 İstanbul Konferansı” hakkında daha detaylı bilgi ve program için, http://www.sustainablebrandsistanbul.com/2015/ adresi ziyaret edilebilir.