Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kuluçka Merkezi BİGGHEALTH Programı

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kuluçka Merkezi uluslararası ve ulusal düzeyde sağlık alanında iş fikri yaratan, çözüm üreten girişimcilerin başvurularını 30 Ağustos 2018 tarihine kadar almaya devam edecek.

 

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kuluçka Merkezi uluslararası ve ulusal düzeyde sağlık alanında iş fikri yaratan, çözüm üreten girişimcileri desteklemektedir. Merkez, Türkiye’de sağlık ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamakta, girişimcilere danışmanlık ve alt yapı desteği sunmaktadır.

Girişimciler, üniversitenin akademisyenlerinden bilimsel danışmanlık almanın yanı sıra üniversitenin sektörel işbirlikleri sayesinde güçlü bir iş ağından da yararlanma fırsatına sahip olmaktadır.

Merkez, yeni dönem başvurularını 30 Ağustos 2018 tarihine kadar almaya devam edecektir.

Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında bu dönemden itibaren resmi uygulayıcı kuruluşlardan biri olarak seçilmiştir. 2018 yılının ikinci yarısından itibaren TÜBİTAK BİGG 1. aşama süreçlerini yürütecek olan merkez 30 Ağustos 2018 tarihine kadar BİGGHEALTH ba��lığı ile de erken aşama proje başvurularını kabul edecektir. BİGGHEALTH Programı kapsamında seçilen projeler 1.aşama eğitimlerinin ardından TÜBİTAK’a yönlendirilecek ve başarılı bulunması halinde TÜBİTAK tarafından 150.000 TL hibe desteği almaya hak kazanacaktır.

Kayıt için https://bigg.acibademkulucka.com/