Culturallia 2015 İkili İş Görüşmeleri Forumu 14-15-16 Ekim 2015

14-15-16 Ekim 2015 tarihlerinde Belçika’nın Mons şehrinde düzenlenecek olan Culturallia 2015 İkili İş Görüşmeleri Forumu’na yazılım, web, bilgisayar oyunları, iletişim, reklamcılık, medya, müzik, sinema, görsel sanatlar, matbaacılık, araştırma ve geliştirme, performans sanatları, teknik birimler, grafik, güzel sanatlar, tasarımcılık, moda, fotoğrafçılık, müzecilik, mimarlık ve turizm sektörlerinde yer alan firmalar katılacağı bildirilmektedir.

Teknolojinin kültür ile buluştuğu bu önemli etkinliğe 500 civarında Belçikalı ve uluslararası firmanın katılması beklenmektedir. Üç gün boyunca sürecek olan yemekler, toplantılar, iş görüşmeleri ve kültürel aktiviteler ile desteklenecek programda sizlerde yer alabilirsiniz. Kendinizin önceden belirlediği 16 firma ile ikili iş görüşmesi yapabileceksiniz, sizin seçimleriniz doğrultusunda görüşme takviminiz oluşturularak sizlere önceden teslim edilecektir.

Batı Avrupa'da bulunan nüfusu 93.072 olan Mons, başkent Brüksel'in 50km güneybatısında Belçika'nın Fransızca konuşulan Valon Bölgesi'nde yer alır. Zengin bir tarihi mirasa sahip olan Mons, 2002'den beri Valon Bölgesi'nin kültürel başkenti olması ile birlikte Kültür ve ileri teknoloji alanında AB ülkeleri arasında en gelişmiş şehirlerden biri haline gelmiştir.

MONS 2015'te Avrupa kültür başkenti seçilmiştir.

Detaylı Bilgi İçin:

Gülşah Oğuz
E-mail: goguz@wtcistanbul.net
Tel: 0212 468 52 36
www.idtm.com.tr
www.wtcistanbul.net