İSO Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi Sektör Raporu Tanıtım Toplantısı (15 Nisan 2015)

İSO 16. Grup Meslek Komitesinin katkı ve katılımlarıyla hazırlanan Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi Sektör Raporu, 15 Nisan 2015 Çarşamba günü, saat 13.30’da İSO Odakule 1. Kat Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenecek bir tanıtım toplantısıyla kamuoyuna açıklanacaktır.

İstanbul Sanayi Odası, imalat sanayi sektörlerimizin rekabet gücünün geliştirilmesine katkıda bulunmak, ülkemizin sektörel strateji üretme kapasitesinin geliştirilmesini ve kurumsal işbirliklerinin pekiştirilmesini sağlamak amacıyla sektör raporu çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çerçevede hazırladığımız Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi Sektör Raporu, 16. Grup Basım, Yayın, Kağıt ve Kağıt Ambalaj Sanayii Meslek Komitesi üyelerimizin yanı sıra ilgili sektörel sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin ve sektör uzmanlarının katkı ve katılımlarıyla sonuçlandırılmıştır.

Söz konusu rapor, 15 Nisan 2015 Çarşamba günü, saat 13.30’da İSO Odakule 1. Kat Meclis Toplantı Salonu’nda ilgili Meslek Komitesi üyelerimizin yanı sıra kamu kurumlarından, sektörel dernek ve kuruluşlardan temsilcilerin, akademisyenlerin ve sektörde faaliyet gösteren üye firmaların davetli oldukları bir tanıtım toplantısıyla kamuoyuna açıklanacaktır. Toplantıda, raporun tanıtımının ardından Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi sektörünün dünyada ve ülkemizde geleceğine ilişkin bir panel gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve katılım teyitleriniz için: Odamızın http://www.iso.org.tr/seminer adresinde yer alan “Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayi Sektör Raporu Tanıtım Toplantısı” seçilerek kayıt yaptırılması veya İlhan Uz (İSO Ekonomik Araştırmalar Şubesi Uzman Yardımcısı, Tel. (212) 252 29 00 / 184, iuz@iso.org.tr) ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Toplantı programı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Program

13.30 - 14.00

Kayıt

14.00 - 14.10

Açılış Konuşması
İrfan Özhamaratlı, İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

14.10 - 14.30

Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sanayii Sektör Raporu Tanıtımı
Dr. Can Fuat Gürlesel, İSO Danışmanı

14.30 - 16.30

Panel: Dünyada ve Türkiye’de Kağıt, Kağıt Ürünleri ve Basım Sektörünün Geleceği
Moderatör: Dr. Can Fuat Gürlesel, İSO Danışmanı

Panelistler:
Ramazan Güven, İSO 16. Grup Basım, Yayın, Kağıt ve Kağıt Ambalaj Sanayii Meslek Komitesi Başkanı
M. Sermet Tolan, Basım Sanayi Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı
Mesut Koyuncu, Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
Erol Gül, Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri

16.30 - 17.00

Soru-Cevap