Select Usa Yatırım Zirvesi, Washington 23 - 24 Mart 2015

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan Odamıza ulaşan yazıda, SelectUSA Yatırım Zirvesi ABD Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde, 23-24 Mart 2015 tarihlerinde, Washington D.C.’de gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Zirve kapsamında ABD hükümetinin üst düzey yetkilileri ve dünyaca tanınan iş dünyası temsilcileri tarafından günümüz ekonomik eğilimleri değerlendirilecektir. ABD’de iş yapma konusunda faydalı bilgilerin sunulacağı Zirve’de, ABD’de yatırım yapmak için gerekli kaynaklar ve teşvikler hakkında detaylı sunumlar yapılacaktır.

SelectUSA Yatırım Zirvesi’ni kamuoyuna duyuran ABD Ticaret Bakanı Penny Pritzker tarafından ABD’nin gelişmiş teknolojisi, sahip olduğu kaynaklar, geniş iç pazarı, kalifiye iş gücü, start-uplardan çok uluslu şirketlere kadar her düzeyde yabancı yatırıma açık oluşu ve geniş bir pazar ağına kolaylıkla ulaşabilmesine dikkat çekilmiş olup; Zirve’nin bu imkanlardan yararlanmak üzere yol gösterici nitelikte olacağı ifade edilmiştir.

ABD’de yatırım yapma konusunu değerlendiren firmalara yönelik kısıtlı kontenjana sahip söz konusu Zirve’ye katılmak için tıklayınız.

Zirve hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Select USA Yatırım Zirvesi, Broşür Attach Select USA Yatırım Zirvesi, Basın Açıklaması Attach