T.C. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cezayir, Gambiya ve Senegal'e Resmi Ziyaretleri Kapsamında İş Forumları

DEİK’ten Odamıza iletilen yazıda, T.C. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25-28 Ocak 2020 tarihleri arasında Cezayir, Gambiya ve Senegal’e resmi ziyareti öngörülmekte olup, bu vesileyle üç ülkeye yönelik özel sektör heyet programları ve anılan ülkelerde İş Forumlarının düzenlenmesi planlandığı belirtilmektedir.

Bu kapsamda; söz konusu heyet ziyaretlerine katılmayı arzu eden üyelerimizin, kısıtlı zaman dolayısıyla https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1136/14247 bağlantısından ön kayıt yaparak vize işlemlerini başlatması önemle rica olunur.

İletişim: Talha Usluoğlu, DEİK İş Konseyleri Koordinatör Yardımcısı
E-posta: africa@deik.org.tr | Tel: 0212 339 50 46

Katılım Koşulları:

  • Ön kayıt formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önemle rica olunur.
  • Teyit alınmasına istinaden katılım ücretleri bilahare duyurulacaktır.
  • Gambiya ve Senegal için sarıhumma aşısı gerekmekte olup, seyahat süresince katılımcılarımızın aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları zaruridir. Sarıhumma aşısı ücretsiz olarak Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne (www.seyahatsagligi.gov.tr) bağlı seyahat sağlığı merkezlerinde yapılmaktadır.
  • Anılan ülkelere seyahatte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizeye tabi olmaları nedeniyle ziyarete katılacak iş insanlarımızın vizelerinin, geçerlilik süresi devam eden pasaportlarında bulunması önem arz etmektedir.
  • Katılımcılarımızın  vize başvurularını Vize İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirmeleri önerilmektedir. Vize takibi katılımcıya ait olup, vize alınamaması durumunda gezi ücreti iade edilemeyecektir.

Vize İşlem Merkezi İletişim:
Meltem Karaca / Vize Departman Müdürü
GSM: 90 553 807 92 34 / E-posta: meltem@vizeislemmerkezi.com
Uğur Mert, Genel Müdür
GSM: 0544 332 21 55 / E-posta: ugurmert@vizeislemmerkezi.com