Türk-Arap Gıda & Gıda Teknolojileri Fuarı

Türk-Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği İzmir Şubesi tarafından 1-4 Aralık 2014 tarihleri arasında Çeşme Sheraton Otel’de “Türk-Arap Gıda & Gıda Teknolojileri Fuarı” İkili Görüşme, Alım Heyeti, Gıda Zirvesi Organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Söz konusu organizasyona Arap Ülkelerinden 500 Firmadan oluşan alım heyeti katılacak olup, zirve süresince ve sonrasında Arap Ülkelerinden Danışmanların Firmalara destek sağlanacaktır. Organizasyon, Türkiye ve Arap Ülkelerini sektörel olarak bir araya getirerek ticari iş birliklerinin oluşumuna, Türk ve Arap Ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların Gıda & Gıda Teknolojileri konularında ortak çalışma zemini bulmalarına imkân sağlamaktadır.

Firmalar, söz konusu organizasyon sayesinde, üst düzeydeki bürokratlar ve alım heyetleri ile direk temas halinde bulunabilecek ve Arap ülkeleriyle çalışmakta olan firmaların sorunlarını o ülkenin bakanı veya üst düzey yetkilisi ile görüşme fırsatı bulabilecektir. Ayrıca, Arap ülkeleriyle çalışmak ve ihracat yapmak isteyen firmalara da önemli bir kapı açılmış olacaktır.

Türk-Arap Gıda & Gıda Teknolojileri Fuarı’na katılmak isteyen üyelerimizin www.turabexpo.com web adresinde yer alan katılım formunu doldurarak Türk-Arap Ülkeleri İşadamları Derneği’ne iletmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için :

Türk-Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği İzmir Şubesi
Turab Fuarcılık Reklam Organizasyon A.Ş.
Türk-Arap Turizm Organizasyon Derneği
E-mail: info@turabexpo.com ; turab@turabexpo.com
Web : www.turabexpo.com www.tato.org.tr
Telefon: +90 232 281 39 09 - +90 232 425 77 70
Fax : +90 232 281 39 29