“Türkiye-Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu, 25 Şbat 2015

İktisadi Araştırmalar Vakfı’ndan (İAV) Odamıza ulaşan yazıda, Balkan ülkeleri ile Türkiye arasındaki ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi yönündeki sempozyum çalışmaları çerçevesinde proje paydaşı Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Derneği ile birlikte Belgrad’da “Türkiye Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” konulu bir sempozyum düzenleneceği belirtilmektedir.

25 Şubat 2015 Çarşamba günü Belgrad Metropol otelinde gerçekleştirilecek toplantı, Türk yatırımcılarına ve Türkiye’de iş yapmak isteyen Sırp işadamlarına her iki ülkenin yatırım ortamı, hukuki kriterleri, teşvik uygulamaları ve öncelikli sektörler hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Sempozyumun konuşma dili Türkçe ve Sırpça olup simültane tercüme yapılacaktır. Katılmak isteyen birey ve kuruluşların en geç 10 Şubat 2015 tarihine kadar (212) 233 21 07 no’lu telefona başvurmaları ya da info@iav.org.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye, katılım formuna ve seyahat programına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

“Türkiye Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu, Davet Yazısı Attach “Türkiye Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu, Katılım Formu Attach “Türkiye Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu, Program Attach “Türkiye Sırbistan Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu, Seyahat Programı Attach