Borsa İstanbul – Melek Yatırımcı Sertifika Programı

Borsa İstanbul, TBAA – Melek Yatırımcılar Derneği ve Avrupa Melek Yatırım Ticaret Örgütü (EBAN) ile birlikte Melek Yatırımcı Sertifika programı düzenlemektedir. Programın ikinci gününde Melek Yatırımcılar için Borsa İstanbul Özel Pazar’ın sunduğu likidite ve yatırım avantajları anlatılacaktır.

17-18 Nisan tarihlerinde İstanbul’daki Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek olan “Melek Yatırımcı Sertifika Programı” Borsa İstanbul, TBAA – Melek Yatırımcılar Derneği ve Avrupa Melek Yatırım Ticaret Örgütü (EBAN) işbirliği ile düzenlenmektedir. Türk Ekonomi Bankası’nın katkılarıyla düzenlenen programın katılımcıları arasında yer alabilmek için 31 Mart tarihine kadar başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Programın ikinci gününde Melek Yatırımcılar için “Özel Pazar’ın Sunduğu Likidite ve Yatırım Avantajları” konulu bir sunum da gerçekleştirilecektir. Halka açılmadan pay alım – satımı amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform olan Özel Pazar, şirketlere SPK mevzuatından muaf olarak finansman bulma, payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite sağlama, yatırımcılara ise hem yeni yatırım seçenekleri hem de yatırımlarını likide edebilme imkanı sunmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Davetiye İçin Buraya Tıklayınız Attach