İstanbul Sanayi Odası Türkiye PMI İmalat Sanayi Raporu (Aralık 2021)

İstanbul Sanayi Odası, ekonominin en güvenilir öncü göstergesi “İmalat PMI”ı Türkiye için açıkladı.

İNDİR

Yatırım Teşvik Bülteni, 2021 Üçüncü Çeyrek

İstanbul Sanayi Odası olarak Türkiye’nin ekonomik büyümesine ve kalkınmasına destek olmak amacıyla üçer aylık periyodlarda yayımlanmak üzere “Yatırım Teşvik Bülteni” hazırlıyoruz.

İNDİR

Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020

İstanbul Sanayi Odası'nın, ilk defa 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlattığı ve kendini geliştirerek 53 senedir sürdürmekte olduğu Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2020 yılı sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

İNDİR

Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020

İstanbul Sanayi Odası'nın, ilk defa 1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlattığı ve kendini geliştirerek 53 senedir sürdürmekte olduğu Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2020 yılı sonuçları dergimizin bu sayısında kamuoyuna sunulmuştur.

İNDİR

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları El Kitabı

Firmalarımızın, gümrük mevzuatı ve uygulamalarını etkin kullanmaları, potansiyel müşterilerine kesintisiz ve hızlı hizmet sunmaları konusunda bir kaynak olması amacıyla, mümkün olduğunca kısa ve öz, ancak ticaret hayatında pratik olarak rahatlıkla kullanılabilecek bilgileri kapsayan “Dış Ticarette Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları” yayınımız firmalarımızın kullanımına sunulmuştur.

İNDİR