İSO Sanayi Kongreleri Özet Kitapları

Kitapların mevcut bilgisi için lütfen satın almadan önce +90 (212) 252 29 00 131 / 132 / 133 no'lu numaradan bilgi alınız.

13. Sanayi Kongresi Vasatlıktan Çıkış İçin İnsan ve Kültür

İstanbul Sanayi Odası olarak 13. Sanayi kongresinin temasını “Vasatlıktan Çıkış İçin: İnsan ve Kültür” olarak belirledik. Bu kongreyi bütünsel kalkınma yönünde daha önce deneyimlenmemiş ve sonuç getirecek bir çalışma olarak, “Geleceği Birlikte Kuralım” mottosuyla ve tüm paydaşlarımızla birlikte oluşturmayı amaçladık.

Yayın Tarihi : Şubat 2016 İNDİR

11. Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi "Bölgesel Üretim Küresel Güç"

Yayın, Odamızın 19-20 Aralık 2012 tarihlerinde düzenlemiş olduğu "Bölgesel Üretim Küresel Güç " başlıklı Sanayi Kongresi'ne katılan konuşmacıların konuşma metinlerini ve sunumlarını bir araya getirmiştir. Kongreye, Maryland Üniversitesi Küresel Strateji ve Girişimcilik Profesörü China India Institute Baş Danışmanı Stanford Üniversitesi ve INSEAD Strateji Profesörü Dr. Anil GUPTA , China Europe International Business School, China Innovation Centre Yönetim Profesörü ve Direktörü Prof. George YIP, kendi alanlarında tanınmış yerli yabancı isimler katılmıştır.

Yayın Tarihi : Şubat 2013 İNDİR

10. Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi "Dalgaları Yöneterek Geleceği Tasarlamak"

Yayın, Odamızın 14-15 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlemiş olduğu "Dalgaları Yöneterek Geleceği Tasarlamak " başlıklı Sanayi Kongresi'ne katılan konuşmacıların konuşma metinlerini ve sunumlarını bir araya getirmiştir. Kongreye, Stanford Ekonomi Politikaları Araştırma Enstitüsü Kıdemli Üyesi Paul Romer, Tufts Üniversitesi Fletcher Hukuk ve Diplomasi Okulu Öğretim Üyesi Amar Bhide ve kendi alanlarında tanınmış yerli yabancı isimler katılmıştır.

Yayın Tarihi : Şubat 2012 İNDİR