İnovaLİG 2018 Başvuruları

Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLig programı bu yıl 5. Kez gerçekleştirilecektir. İnovaLig 2017’de ulaşılan 971 başvuru sayısı ile Türkiye IMProve programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2017 yılının kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon ve Grişimcilik Haftası’nda ödüllerini almıştır.

İnovaLig ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnovaLig sayesinde firmalar, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek, orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirmektedirler.

Bu kapsamda, firmalar hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmeleri hem de inovasyon alanında edinilen uluslararası tecrübeye ortak olmaları amacıyla 15 Nisan 2018 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2018’e ücretsiz olarak katılmaya davet edilmektedir.