MÜSİAD Vizyoner Özel Ödülü

Bu yıl ilk kez MÜSİAD VİZYONER’17 Sektörler Zirvesi bünyesinde “VİZYONER ÖZEL ÖDÜLÜ” verilecektir. Vizyoner Özel Ödülü; ekonominin ve sanayinin tüm alanlarında yenilikçi üretim yapan/fikir üreten; geleceği hisseden girişimcilerimizin “vizyon” ve “inovasyon” odaklı başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenmektedir.

MÜSİAD VİZYONER; girişimcilerimizin geleceğe yönelik beklenti ve becerilerini geliştirmek amacıyla iki yılda bir toplum yararına düzenlenen bir etkinliktir. İlki 2015 yılında düzenlenen MÜSİAD VİZYONER’15 Sektörler Zirvesi’nin ikincisi “DÖNÜŞEN DÜNYADA YENİ TÜRKİYE” ana teması ile 11-12 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul’da WOW Convention Center’da düzenlenecektir.

Bu yıl ilk kez MÜSİAD VİZYONER’17 Sektörler Zirvesi bünyesinde “VİZYONER ÖZEL ÖDÜLÜ” verilecektir. Vizyoner Özel Ödülü; ekonominin ve sanayinin tüm alanlarında yenilikçi üretim yapan/fikir üreten; geleceği hisseden girişimcilerimizin “vizyon” ve “inovasyon” odaklı başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenmektedir. Takdim edilecek olan “VİZYONER ÖZEL ÖDÜLÜ” ülkemizden ve dünyadan geleceğe dair parlak adımlar atmaya hazırlanan tüm girişimcilere açık olacak ve tek bir kişi ya da kuruluşa verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: http://musiadvizyoner.org/Home/SpecialPrize