WBAF2016 – Dünya Melek Yatırımcılar Forumu, 22 – 23 Şubat 2016

Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği (TBAA), Avrupa Melek Yatırım Ticaret Örgütü (EBAN), Afrika Melek Yatırım Ticaret Örgütü (ABAN), Ortadoğu Melek Yatırım Ticaret Örgütü (MBAN) ve Dünya Melek Yatırım Ticaret Örgütleri (GBAN) Türkiye’yi erken aşama yatırım ekosisteminde bir lig üste taşıyacak WBAF2016 – Dünya Melek Yatırımcılar Forumu, 22 – 23 Şubat 2016 tarihlerinde Grand Tarabya İstanbul’da toplanmaktadır.

Söz konusu organizasyonda, dünyanın dört bir yanından gelecek olan melek yatırımcılar İstanbul’da melek yatırımcılığın 2025 vizyonlarını konuşmanın yanı sıra startupların ve girişimcilerin finansmana ulaşımlarını kolaylaştırmak için yeni finansal enstrümanlar geliştirilmesi amacıyla fikir jimnastiği yapma fırsatı bulacaktır. Paralel oturumlarda ise 4 ayrı yatırım forumu düzenlenecek ve bu forumlarda dünyanın dört bir yanından gelen girişimciler global melek yatırımcıların karşısına çıkacaklardır.

Forum’un ikinci gününde global melek yatırımcılığının 2025 vizyonunun tartışılacağı panelle devam edecek olan program, öğleden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’in ziyareti ve ardından global melek yatırımcılık eğitimlerinin verileceği bir programla sona erecektir.

Detaylı bilgi için: http://www.wbaf2016.org