3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi

Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN’ın katılımlarıyla, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) destekleri, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜBİTAK, TOBB, DEİK'in katkıları ile, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından 17-18 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde “MMG 3. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” etkinliği düzenlenecektir.

MMG 3. AR-GE & İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ, AR-GE Merkezleri, Kalkınma Ajansları, Üniversiteler, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgelerinde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileştirilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. İki gün sürecek organizasyonda sergi alanı yanında çok çeşitli başlıklarda düzenlenecek oturumlarda konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum ve kuruluşları yetkilileri ziyaretçilerle bir araya gelecektir.

İkincisi 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen organizasyon kapsamında AR-GE Merkezleri, Kalkınma Ajansları, Üniversiteler, Teknoparklar, Savunma Sanayi ve Enerji Firmaları başta olmak üzere birçok farklı sektör ve bölgeden 213 kurum ve kuruluş 500’e yakın inovatif proje sergilemiştir. Ayrıca söz konusu etkinlik, Ar-Ge ve inovasyon konularına ilgi duyan 10.000 üzerinde profesyonel tarafından ziyaret edilmiştir.

Kayıt için http://www.argezirvesi.com/

Bilgi ve İletişim: Murat Karataş
Telefon: 0532 506 81 16
E-posta: muratkaratas@mmg.org.tr
Web: www.argezirvesi.com