Yurt Dışı İkili Görüşmeler

Yurt dışı ikili görüşmelerOdamız bünyesinde faaliyet gösteren “Avrupa İşletmeler Ağı (AİA)" İstanbul Merkezi kapsamında uzmanlarımız, firmalarımızı yurtdışı uluslararası fuarlarda düzenlenen ikili görüşmelere götürmekte ve potansiyel iş ortaklarıyla görüşmelerini sağlamaktadır.

Fuarlara stand kurarak veya ziyaretçi olarak katılan firmalarımız, “brokerage” denilen bu ikili görüşmeler aracılığıyla özellikle fuara ziyaretçi olarak gelen potansiyel iş ortakları hakkında fuardan 1-2 ay öncesinden haberdar edilerek etkinliğe özel web sitesine kaydedilmekte ve görüşmek istediği firmaları inceleyerek önceden randevulaşmaları sağlanmaktadır.

Böylece firmalarımız fuara, kimlerle hangi saatte görüşeceğini bilerek ve belli bir takvimle gitmiş olmakta, fuarı ziyaret ederek tedarikçi bulmaya gelen potansiyel müşterilerini önceden öğrenerek görüşme imkânı bulabilmektedir. Uzmanlarımız, firmalarımızın fuarlarda yapacakları ikili görüşmelere yerinde yardımcı olmaktadırlar.

Yılda yaklaşık 10 adet düzenlenen bu tür heyet organizasyonlarımızı www.aia-istanbul.org web sitesine girerek Etkinlikler bölümünden veya e-bültene üye olarak haftalık olarak takip edebilirsiniz.