İSO Mesleki Eğitim Projemiz Kapsamında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman MTAL’de Velilere Yönelik Meslek Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

  • Haberler
grup37-45-huseyin-agirman-mtal

İSO Mesleki Eğitim Projemiz kapsamında 4 Ocak 2020 tarihinde meslek, meslek lisesi ve mezun olduktan sonra mesleğinde çalışmanın önem ve faydalarının anlatıldığı Veli Bilgilendirme Toplantısı yapılmış olup, toplantıya Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ile Kartal İl Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz de katılarak velilerle etkileşimli şekilde görüş alışverişinde bulunmuştur.

İSO Mesleki Eğitim Protokolü kapsamında okul ve öğrencilere yönelik kapsamlı ve entegre çalışmaları bizzat ve yetkili ağızlardan duyma fırsatı bulan veliler bu tip bir paylaşım ile ilgili memnuniyetlerini belirtmişlerdir.  Protokol Yürütme Kurulu’nda bulunan  37. Grup Alüminyum Ürünleri Sanayii Meclis Üyesi Aynur Ayhan, 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meclis Üyesi Koray Yavuz ve 41. Grup Özel Amaçlı Makine Sanayii Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı  Cemal Ayla’nın bulunduğu okulda veli bilgilendirme toplantıları periyodik olarak devam edecektir.