İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL Öğretmen Bilgilendirme Toplantısında Avcılar Kaymakamı Kemal İnan Da Konuşmacı Olarak Yer Aldı ve Laboratuvar Açılısı Yaptı

  • Haberler
grup40-avcilar-mtal-01

İSO Mesleki Eğitim Projesi kapsamında 19 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu toplantıda öğretmenlere okul, protokol hedefleri ve işleyişi ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Avcılar Kaymakamı Kemal İnan’ın tüm program boyunca bizzat bulunduğu toplantıda öğretmenlerle doğrudan iletişim kurmuş ve soru, görüş ve önerileri beraberce değerlendirmiştir. Protokolle ilgili yapıcı ve destekleyici yaklaşımını her zaman hissettiren Sayın İnan’ın ilgisi ve bilgisi öğretmenler tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız ile Şube Müdürü Tayfun Özyolcu’nun da katılım sağladığı toplantıda Kaymakam ve PYK üyelerimiz oluşturulan Bilgisayar Laboratuvarı’nı da açmıştır.