İSO Mesleki Eğitim Projesi Kapsamında Avcılar MTAL PYK Üyeleri Milli Eğitim'den Sorumlu Vali Yardımcısı’na Ziyarette Bulunarak Protokol ve Okuldaki Güncel Gelişmeler Hakkında Bilgi Verdi

  • Haberler
grup40-44-avcilar-mtal

26 Aralık 2019 tarihinde Protokol Yürütme Kurulu’nda 44. Grup Meslek Komitesi Başkanı Cemil Tayman, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Meclis Üyesi Gökhan Turhan ve 40. Grup Genel Amaçlı Makine ve Aksam Sanayii Meslek Komitesi Üyesi Barış Uz’un bulunduğu okulla ilgili olarak İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Hasan Hüseyin Can’a protokol ile birlikte bu kapsamda yapılan çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Protokol kapsamında yapılan çalışmalar ve alınan sonuçları taktirle karşılayan Dr. Can modelin kurgu ve işletim bağlamında özgün, sanayiyi okula entegre etme konusunda da etkili olduğunu söylemiştir. Nitelikli ve yüksek teknolojili üretim bağlamında proje işleyişi ile ilgili kuvvetlendirici görüş ve önerilerini de paylaşan Dr. Can, uygun biz zamanda okulu da ziyaret edeceğini söylemiştir.