Data Center Expo Eurasia 2019

THE İSTANBUL EXPO organizatörlüğünde, 28 Kasım-01 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, Avrasya bölgesinin ilk veri merkezi fuarı olma özelliğini taşıyan; bölgenin veri merkezi sektörü oyuncularını, kamu ve özel kurum yetkililerini ve sektörle alakadar tedarikçileri bir araya getirecek olan, “Data Center Expo Eurasia” fuarı düzenlenecektir.

Data Center Eurasia 2019; Avrasya bölgesinde veri merkezi sektörü oyuncularını, kamu ve özel sektör temsilcilerini ve sektörle ilgili tedarikçileri bir araya getirecek çatı organizasyondur. Data Center Eurasia 2019 Avrasya bölgesinde veri merkezi sektörü oyuncularını, kamu ve özel sektör temsilcilerini ve sektörle ilgili tedarikçileri bir araya getirecek çatı organizasyondur.

Ülkemiz son yıllarda yapılan girişimlerle özellikle Avrasya bölgesi içerisinde sektörde söz sahibi olan ve yatırımları arttıran bir konuma gelmiştir. Data Center Expo Eurasia; “Big Data Expo Eurasia, Devops Expo Eurasia, IOT Expo Eurasia, Cyber Security Expo Eurasia, Cloud Expo Eurasia, Blockchain Expo Eurasia” başlıklarıyla sektörel 6 etkinliği içinde barındıracaktır.

Detaylı Bilgi için lütfen tıklayınız Attach